Sayfa 865/925 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ekim ayında Tüpraş için bu hedef fiyat verilmişti , şuan yabancının en fazla aldığı hisselerden birisi.

HSBC, Tüpraş için hedef fiyatını 68 TL'den 73 TL'ye yükseltti, tavsiyesini "Azalt" olarak korudu.

https://www.foreks.com/haber/detay/6...olarak-korudu/

2. Nisan ayında yabancı yatırımcıların en çok aldığı ilk beş hisse senetleri: #TUPRS #SAHOL #AKBNK #YKBNK ve
    #EREGL’dir.

https://twitter.com/barisikmurat/sta...Gzey17aO-splMA

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Benim görüşüm belli: Mevcut konjonktürde borsadan kesinlikle uzak kalınmalı. Ortam borsada oynama ortamı değildir. İçinde bulunduğumuz ekonomik ortam beni cidden tedirgin ediyor. Ekonomik krizin gerileme sürecine girdiğine inanmıyorum tam tersine etkisinin henüz ortaya çıkmadığına inanıyorum. Ülke ekonomisi resesyona girip küçülecek, işsizlik ciddi şekilde artacak, şirket iflasları katlanacak, faizler daha da artacak; cari açık, dış ticaret açığı, bütçe açığı kapanıp artıya geçilecek vs vs eğer ekonomi tekrar rayına oturacaksa. Aksi halde ekonomik kriz sona ermez eremez, bence bu mümkün değildir.
    Bu minvalde yazılar yazmaya başladığından bu yana PİST 100 endeksi USD bazında hemen hemen % 100 prim yaptı ;

Artık diyorum şu egona bir dur desen bir susmayı mı denesen acaba!!!!!!!! Çok bilsen yükselişi bilirdin. Son 3-4 yıldır bazı yerlerde yazdığın fecaat yanıldığın yazılar arşivlerde dururken hala ısrarla nasıl konuşabiliyorsun ilginç.

Yüreğin yetiyorsa madem En az 3-5 kaldıraçlı PİST100 SHORT olmazsan EREGL short olmazsan hatrım kalır. Ha dediğinin gereği bu poizsyonları açamayacaksan konuşma Hisse net okuyan insanlar senin masallarını dinlemek zorunda değil.

Mathias bu yazıyı da iyi oku ders çıkart. Sana yatırım tavsiyesidir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Mataryus ne zaman 35 ten alacuh la , Tren abinle bizi bir aydınlatsanız, 1 milyon kredi çekecem ona göre...

5.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Mataryus ne zaman 35 ten alacuh la , Tren abinle bizi bir aydınlatsanız, 1 milyon kredi çekecem ona göre...
    Hazzktir

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    3 milyar TL 3 aylık finansman gideri yazmış EREGL. Hey maşallah. Adamlar daha 1 milyar dolar borçlanmadan eşek yükü kadar finansman gideri yazıyorlar.
    Trend , işte bu yüzden borsada olmak zorundayız. Enflasyonu bu ülkede yenmenin tek çaresi bu...Bizde borsa ekonomik göstergelerden çok bunun için var.... gerçekten çok daha derin bir kriz olacaksa borsadan çıkmamak laızm..evet önce çökebilir ama sonrasında kat be kat artar.... Çöküşüde zamansal bizler tahmin edemeyiz... Yapacağımız en iyi şey borsada beklemek...yoksa borsa usd bazlı %200-300 gider ve sen dövzide yada altında vs. bekler durursun..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 865/925 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •