Sayfa 35/318 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2542 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Viop LVII

Ege Cansen: Türkiye sadece Borç almayı düşünüyor...
    Türkiye'nin ortodoks politikası bu..
    Borcu borçla çevir,halkı üzme...Acıyı içirme, kemeri sıkma,ekonomiyi soğutma..

https://www.youtube.com/watch?v=jWqGrjnO3Zg

2.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    Selamlar sn. Başkara ,.. dünkü grafiğinizin güncel halini rica edebilir miyim ? mümkünse spottaki durumuda merak ettim .

3. Emlak burada dejavu yaşadığını düşündüğün kadar herkese yaşattığın dejavuları da düşünmelisin......

https://yabancidizi.pro/dizi/red-eye/sezon-1/bolum-1

Biraz bu diziyi izle belki seninde kendini yenileme zamanın gelmiştir.

Yaşın kaç bilmiyorum ama hayat satürn returna girdikten sonra böyle devam etmez.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Vadeli çok kısa vadede bittim diyor. Spot daha sınırda..

5.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    9200'e düşerse çok süper olur. Ben kağıtları sattım, bekliyorum.

Adamlar trenden herkesi indirme peşindeyken oyun dışı kalanları da oyuna dahil etmek için mi yapacak bunu?

Daha önce anlatmaya çalıştım. Birileri burada 9400 geçmeyecek diye koymadıkları analiz saymadıkları elliott kalmadı sonuç? Ortada yoklar çok uzun zamandır.

Daha önce çok yazdım anlamadınız çoğunluğunuz şu an neyin içinde olduğunuzu anlayacak tecrübede değilsiniz çünkü daha önce hiç yaşamamışsınız. Topiğin genelindeki psikoloji için yazıyorum bu kafada devam ederseniz çok pahalıya tecrübeler edineceksiniz.... Ha şunu da bilin ben 50 yaşındayım burada bulunan çoğu kişi böyle bir trendi hayatında bir daha göremeyecek. Görebilecek yaşta olanlarda bundan sonraki böyle bir trendi göreceği zamana kadar sürecek ayı piyasasında zaten büyük olasılıkla ruhunu vermiş olur....

Emin olun hayatınızın bir zamanında bu yazımı burada okuyan herkes çok iyi anlayacak.....

Kısa vadeli sıkıntılar olur mu olur bu sadece alım fırsatıdır böyle bir trendde.......

Herkese iyi hafta sonları.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Oktan sonrası, 2023 aralık sonundan itibaren, orta vade.

Devamı var gibi duruyor..

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Adamlar trenden herkesi indirme peşindeyken oyun dışı kalanları da oyuna dahil etmek için mi yapacak bunu?

Daha önce anlatmaya çalıştım. Birileri burada 9400 geçmeyecek diye koymadıkları analiz saymadıkları elliott kalmadı sonuç? Ortada yoklar çok uzun zamandır.

Daha önce çok yazdım anlamadınız çoğunluğunuz şu an neyin içinde olduğunuzu anlayacak tecrübede değilsiniz çünkü daha önce hiç yaşamamışsınız. Topiğin genelindeki psikoloji için yazıyorum bu kafada devam ederseniz çok pahalıya tecrübeler edineceksiniz.... Ha şunu da bilin ben 50 yaşındayım burada bulunan çoğu kişi böyle bir trendi hayatında bir daha göremeyecek. Görebilecek yaşta olanlarda bundan sonraki böyle bir trendi göreceği zamana kadar sürecek ayı piyasasında zaten büyük olasılıkla ruhunu vermiş olur....

Emin olun hayatınızın bir zamanında bu yazımı burada okuyan herkes çok iyi anlayacak.....

Kısa vadeli sıkıntılar olur mu olur bu sadece alım fırsatıdır böyle bir trendde.......

Herkese iyi hafta sonları.
    Zdx hocam, borsa ile bir yıl geçirip biraz finansal okuma yapan bir insan borsamizda TL bazlı geçilemeyecek bir hedef vermez.

Ben öyle bir şey demedim ama madem diyenler olmuş, 9400 geçilemeyecek diye düşünen birinin durumuna bakalım.

9400 gördüğü ilk gün ciddi satış yemiş borsamiz tarih 19 Şubat.

Borsamizin 10 Mayıs kapanışı 10.218

Bu adam 9400ü sınır belirlemiş ise 19 Şubat'ta satmıştır. Parasini da mantıken ppf'ye koymuştur.
    19 şubattan bu güne 2,5 ay desek ppf getirisi %10.
    Borsanın aynı süreçte getirisi 9400e göre, %10 altında. Pztesi bu kişi ppf çıkıp borsadan alım yaparsa, teorik olarak borsada bekleyenden kârda.

Olay tabiki nerden, hangi tarihi baz alarak baktiginizla ilgili ama siz 9400 belirttiğiniz için orayı baz aldık.

İşin bir de teorisini geçip pratiğine bakalım. Çünkü asıl can alıcı kısım orası. Yani endeks rakamını bırakıp da hisse bazlı bakalım. Acaba kaç kişi endeksi götüren xbank kağıtlarını alabildi ve tasiyabildi? Kaç kişi xiltm kağıtları tasiyabildi? Açık konusayim endeksin 8400ü gördüğü Eylül2023ten beri bir çok ky bırakın enflasyonu baz almayı dandik mevduat karşısında dahi geride.

Fintwit temel analizci camiasında bayildiklari Ekgyo 2023 ocakta 9 liraydı. Aradan 16 ay geçmiş hisse 9.89. bir zamanlarin efsanesi Ereğli, dünya soda külü devi sisecami filan bahsetmiyorum bile.

Geleceğim nokta şu, enflasyon borsası ne alırsan gidiyor borsası geride kaldı, sektör bazlı gidiliyor. Ve zamanlama daha önce hiç olmadigi kadar önemli.

Ekgyo cuma baya bir satış yemiş....

Sayfa 35/318 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •