Sayfa 533/627 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon
Arama sonucu : 5015 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Ben kimseden korkmam, borsada babam yada oğlum bile olsa üter geçerim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. Cümleyi nasıl yazdığın önemli. Niyeti bilemem.
    Revize yazarsin başka, hedef başka.. neyse herkesin niyetine göre versin o zaman.. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Korkma canım karax hc bizi yemez..
    2130 dan aldi, 1830 a kadar düştü ama bir gram almam dedi 30 cente düşene kadar. Sonra 1989 dan aldı sattı cart curt ben bilmem. Ama sözler uçar yazılar kalır.. o da başka tellal benim için. Net.. ytd
    Yani Karax hc belki de 30 cente çekmek için bu şekilde hareket ediyor olabilür, herkesin göynünde bir hedefi mutlaka vardır.
    Senin göynünde ki hedef neresi spenc hc
    Benim 130 tale

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben kimseden korkmam, borsada babam yada oğlum bile olsa üter geçerim
    Zaten öyle olmalı, yok o arkadaşımdi, yok abimdi, ben babam ters birşey yazsa tanımam.
    Zaten bu sayfalarda bu yüzdende çok sevilmemisimdir. Tersmişim gibi düşünürler, halbu ki gayet düzüm.tabi bana göre.. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yani Karax hc belki de 30 cente çekmek için bu şekilde hareket ediyor olabilür, herkesin göynünde bir hedefi mutlaka vardır.
    Senin göynünde ki hedef neresi spenc hc
    Benim 130 tale
    Ben çok yazdığım için çok bildiğim sanılmasın. Arada goygoy ağırlıklı, bilgi paylaşımları da yapıyorum. Haftasonu yazdıklarımı okumadiysan veya okumayan varsa hissenin finansallarindan ziyade vadeli veya nereden alsam şuradan satsam kısmı daha çok ilgi çekiyorsa ki bu genelde hep öyle olur çoğu hisse için. Temele en son bakılır durumları olur, ama bazı şeyleri sorgulamazsan neden burada olup olmadığını bilmezsen, tabi çoğu şey temel harici normal gelir.
    Eğer iyi kar gelip kötü bilanço gelmis ise bundan sonra kötü kar veya iyi kar gelip iyi bilanço gelmesini beklemekten başka çare yoktur. Hangisi olur bilemem.. zaten hep iki seçenek var.. ytd

6. Endekis bugün yeni bir rekor denemesi daha yabsın, ordan gelecek kar ile biraz daha ekleme yaparım
    Senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir

7. Ben diğer hisselerimin sayfasında da ya da çok kazandığım hisselerimin sayfasında ego yapıp goygoy yapıp yazmasını da bilirim. Hemde egonun kazanmisligin kralını yaparak ballandıra ballandıra yazmasını da bilirim.
    Bu çok zor birşey değil benim için. Ama gerek yok zamanında onlarda yeterince sürünüp yeterince hammallik yapıp goygoyumu yaptım. Şimdi keyfini çıkarıyorum. İsterse düşsün ister çıksın onlar.

Asıl mesele süründügun hissede dik durup yazmak yazmaya çalışmak ve birsekilde don kisot gibi çabalamak. Ve o duyguyla aktarabilmek yazıya içinden geçen yaşanılan duygularla.

Olur ya da olmaz yazıyorum işte.. ytd

8. Portfoyum genel anlamda dolar bazlı veya enflasyon bazlı kazanıyor mu ben ona bakarım.
    Bir hisseye bakmam içinde. Zaten hepsi aynı gideceği gibi hepsi aynı anda düşeceği durumları da olur eğer bir ve iki hisse gitmezse doğru yoldayım derim kendimce. Hepsi aynı anda giderse, hepsi aynı anda düşebilir. Vadeli, viop, bilmediğim şeyler, endeks kaç olmuş ne olur neye gider çok umrumda olmaz bu yüzden.. ytd

Sayfa 533/627 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •