Sayfa 42/414 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 3310 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Belki Merecedes ve Audi yi satın alacağızdır
    En azından öyle görünüyor.
    sonunda o olacak zaten yoksa bizim üst düzey arabaya binemeyecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Oynak bir hafta olacak .
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bak en büyük gülüdğüm yabancı arabaya binilmicekmiş...

şimdi yiğit bulut 20 milyonluk a8 longtan inip 2 milyonluk togga mı binecek?
    At arabasına binsin neyine yetmiyor onun. O da yerli.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Essegin biri aynı bal yapmayan arı gibi,anca vız vız, serefsiz
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Bu yaptıklarından sonra, değil arabaya binmesi belediye otobüsünü sırtına yükleyeceksin, elektrik ve benzinden tasarruf ederek borcunu ödeyebilsin.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

6. 26-04-2024, 12:58#5906 Avatarısindoma53 sindoma53 şu an forumda
    Platin Üye

Duhul
    Mar 2020
    Gönderi
    16,167
    3 mayıs sp not hikayesinden sonra bankalarda dikkatli olunmalı bu benim düşüncem.
    %200 üzeri hareket etmiş ayrıca bu hareketin seneryosunu yazdıranda oynayanda badem spor biraz hızlı yabancı traderları.
    burada kar realizasyonları ve oynaklık olabilir mayıs ayı içinde.
    tahta değişimleri ile bu pıst 100 oyun değişikliğine gideceğini düşünüyorum sektörlerde.
    FORMASYON AVCISI -53

Bankalarla ilgili sorular geliyor hepsini tek cvp veremem 26.04.2024 yukarda görüşlerimi paylaştım zaten.
    şuanda o süreçteyiz yukardan %5-6 aşağı bir düzeltme oldu teknik olarak.xbank kanal dibinde bu aşağı kırılırsa 1 tur daha satış beklerim bugun 240 dk graflarda 12-16 barları önemli bankalar için.

bu süreçte badem spor yukarda belirttiğim gibi eregl,sıse,tuprs hisseleri ile tahta değişimi ile mayıs götürür diye düşünüyorum.Haziranla beraber daha önce pıst 100 grafta paylaştığım 3.35 -3.40 hareketi beklentim mevcut. Şartlar bozulmazsa.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Satır aralarında kaçırdım bizim Bozkurt reisin donundan tasarruf olacak mı. Adama don yetişmiyor boğalar habire yırtıyor

8. Mehmet Şimşek:

2015: "Kamudaki makam araçları çerez parası bile değil."

2024: "Kamuda araç alımını ve kiralamasını 3 yıl boyunca kısıtlıyoruz."
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 42/414 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz