Sayfa 123/123 İlkİlk ... 2373113121122123
Arama sonucu : 984 madde; 977 - 984 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. 2023 net kar 1.022.983.250
    Bir önceki:88.716.585

Merhaba.Sayfa yine bomboş .Zaten rezil kağıtda BOMBOŞ.Bu kağıda ve patronlarına hiçbirşey söylemeye ve ve yazmaya değmez esasen.

Rezil kağıt rezilliğine artarak devam ediyor.Ey yönetimdekiler artık uzatmayın BATTIYSANIZ AÇIKLAYIN

Bu nedir ya organize işlerdeki tabut hikayesi gibi elimizde tabutla kaldık. Hacim bari olsa bu ne ya ölü gibi yeter abarttın.
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

Halil Demirdağ beyefendi lütfen şirketinizin batıp batmadığını açıklayın.Bana göre TİTANİC gibi batma aşamasındasınız.Değilse bu nedir allahaşkına.Elinizdeki hisseleri sattınız vede bizi batırdınız.Yazıklar olsun.

Angry

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Halil Demirdağ beyefendi lütfen şirketinizin batıp batmadığını açıklayın.Bana göre TİTANİC gibi batma aşamasındasınız.Değilse bu nedir allahaşkına.Elinizdeki hisseleri sattınız vede bizi batırdınız.Yazıklar olsun.
    Gerçektende tatdını kacırdılar.buna rağmen ky dayanıyor. Takas hala yeterince toplanmadı sanırım. Ne zaman gözü doyacak bakalım. Allah korkusu yokmu bu tathta yapıcının .İnşallah yüzümüzü güldürür
    “Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.”

SMRTG'nin yönetimi hiçmi yüzünüz kızarmıyor allahaşkına.Hoş küçük yatırımcıyı batırmanın mutluluğu sizin yüzünüzü kızartmaz. Battıysanız lütfen açıklayın.Hepinize en kötü dileklerimi gönderiyorum.
    ENDEKS TARİHİ REKOR KIRIYOR BİZİM REZİL KAĞITTA DİP YAPMA PEŞİNDE. Gerçekten yuh olsun sebep olanlara.Bu şirketide borsaya alanlara ayrıca selam.(!)
    Son düzenleme : eldoR21; 21-05-2024 saat: 11:51.

2024 yılı ilk üç aylık dönem net karı 585 milyon gelmiş.Fena bir kar değil .seans açılışında %4'ün üzerini gördü kağıt ama her zamanki gibi geriye döndü yine.Uzun zamandır geriye saydığı için küçük yatırımcıya pek güven vermedi herhalde ama ben birkaç gün artıda olacağımızı düşünüyorum.Daha doğrusu öyle olmasını istiyorum.

Sayfa 123/123 İlkİlk ... 2373113121122123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •