Sayfa 145/155 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon
Arama sonucu : 1234 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Unutmayın kuvvetli bir tavan tüm algıyı değiştirir...!

ben tavandan vazgeçtim, olası 57.75 desteğinden bir tepki versin de bir boyunu, posunu görelim.. yukarıda 58 95 var..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Unutmayın kuvvetli bir tavan tüm algıyı değiştirir...!
    15 Aydır Tapdi de aktif trade yaparım. 12 Aydır da her fiyattan topluyorum şuana kadar sanırım sadece 1 kere tavan yaptı.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ben tavandan vazgeçtim, olası 57.75 desteğinden bir tepki versin de bir boyunu, posunu görelim.. yukarıda 58 95 var..

İşi bundan sonra herzamankinden zor. 8 aydır iyi kötü kanala çarpıp geri dönüş yapıyordu ama bu sefer aşağı kırınca satışlarda hızlandı. 4 gündür tekrar yukarı atmaya çalışıyor ama satış yiyor oradan, dünde 60 tl yaptı ama üstüne atamadı.

Piramitin 2 haftadır neredeyse işlem yapmayıp tahtayı izlemeside ilginç. Bakalım sonu ne olacak.

59.40 - 60.65 - 61.10 dirençleri mevcut... destekler hodri meydan...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Yazdıklarınıza biraz dikkat edin burası kafasınız göre ona buna hakaret edeceğiniz bir yer değil .. Güzelce kurallara uygun bilgilerinizi paylaşın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Dolar bazında hemen hemen trend desteğine geldi.....biraz hacim artsa güzel olacak....

düzeltme sürecinin sonlarındayız...

Uzun vadede 7 dolar yolculuğu bakalım ne zaman başlayacak...

8. Şimdiki havucunuz 7$ mı oldu?

Sayfa 145/155 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •