Sayfa 82/476 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3806 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Viop LVII

1. [QUOTE=işçi74;6805885]
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bundan sonra aç köpeklerin tek karnını doyuracağı yer badem iştirakleri o kadar büyük belediye gitti keltoş para vermiyor o kadar köpek aç mı kalsın. Köpekten kastım dört ayaklılar değil onları tenzih ederim onlar dostlarımız. Ben iki ayaklı köpeklerden

Bende badem gillerden kazaniyom, şimdi o sıfata beni niye sokuyon Salih abi!!
    Ben bademi yiyenlerden bahsediyorum 600 milyon bağış yapan şirketin içini boşaltanlar. Hissesini alan satan değil.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

narsist olan arkadaşlara biraz teknik ders verelim çünkü anlamak istemiyorlar veya kapaste o kadar.
    ben zaten grafı görüyorum oyunumu pozisyonumu ona göre takip edip stoplos rakamımı belirliyorum.
    ha buraya yorumladığımda o bantları yazmak zorundasın 3.15 altı üstü ne olduğunu bilip öyle karar almalı çünkü kazandığında o kazanmış olur kaybettiğinde suçlayacak birini arar bu forumların hisse topiklerinde çok yaşadık bu işleri.
    grafta 2 örnekle açıkladım bu durumu aşağıda aynı 2 li tepe yapıp yukarı sürmüş bugun oklu bar tuzak barıydı yatay kanalın oraya atak yapıp benim arka sayfada belirttiğim formasyonu çalıştırdı.
    sonuç olarak herkes kendi işine baksın nasıl kazanıyorsa onu yapsın.
    Aslan avcısıyım demedim formasyon avcısıyım dedim.
    dün 16.00 başlayan burada paylaştığım saatlik formasyon tamamlamaya gidiyor .
    3.10-3.11 bitiyor.
    FORMASYON AVCISI -53

3. [QUOTE=Ayasofya 2005;6805891]
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku

Ben bademi yiyenlerden bahsediyorum 600 milyon bağış yapan şirketin içini boşaltanlar. Hissesini alan satan değil.
    Abi geçen erde yazmıştım, vf dakiler daha tezgaha çıkmadı diye ,demedi deme diye yazdım Kıtlık zamanı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hisse aldık battık niye üstüme geliyorsunuz, gundi abi ile karakemal abi müthiş pazarladı, kabullenin artık
    gundi ismini forumda görünce ilk olarak ne dedim...

cüzdanlara dikkat...

o ismi bir hissenin yanında görürsem direk kıllanırım ve bunu hekts topiğindekileride uyardım...

cüzdanlarına dikkat edin tarihin en büyük trolu geldi diye...

şimdi hepsi keşke dinlseydik 30 lirada bu gıdıvan gelince bizi uyardın diye...

bana hisse pazarlayacak kişi daha anasından doğmadı...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. [QUOTE=işçi74;6805896]
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku

Abi geçen erde yazmıştım, vf dakiler daha tezgaha çıkmadı diye ,demedi deme diye yazdım Kıtlık zamanı
    Çıtak ile telefonla görüştüğümde de söyledim ben banka ve badem ve spekülatif hisseler almam. Benim inancıma ters.

6. Anam benim keseyi sırtıma dikmiş, bende mimkini yok zararına vermem, çürüsün mıkakoyu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Malesef yine battım. Sahada değil masada kaybettim. Bir daha mi tövbe abi.

Adios

8.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Malesef yine battım. Sahada değil masada kaybettim. Bir daha mi tövbe abi.

Adios

en son 0 araba bakıyordun aldın mı memedabi.
    liste -200 k falan dediydin

Sayfa 82/476 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •