Sayfa 109/153 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 865 - 872 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,863
    750 TL den beri aranızdayım hep artı hep kardayım . Al sat da yaparım ana lotlarla yatarım. Gereksiz yere 35% civarı çıkarsa 35% kafasına yer 4 kağıdım var dördü de güzel aşık olamam hiç birine ama Egeen için hep yazarım.
    Yeni fabrika yapıyor, ciroyu 2.5 kat büyütecek yatırımı 35 M Euro borç ile yapıyor. 6 M Euro yu Pariteden cebe attı bile, Serbest bölgede üretim yapmanın avantajı 15%-20 Arasında olursa oradan da maliyet azalacak. Böyle zamanlarda bile temettü veriyor . Ben kasımı bekliyorum . Sonraki 2 bilançoda durum belli olacak zaten . 2 tane enflasyondan arındırılmış bilanço da gelecek. Böylece 97% ihracat yapan dolar kazanan bir firma olarak zamanla fark yaratacaktır.
    Alark TTrak Tavhl Egeen Ismen Rysas ile Yola devam .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. Milyon dolarlık soru; bedelsiz sermaye artışına yatırım yapmak bir yatırımmıdır.?!!!

Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Milyon dolarlık soru; bedelsiz sermaye artışına yatırım yapmak bir yatırımmıdır.?!!!
    6 kere mamasını yiyen için EVET AFYON,BRİSA,BRYAT tam olmasada,INDEKS,KARTON,KENT

Bir tek *** olan EGGUB ve onuda hala tutarım temettülerine tavım.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Milyon dolarlık soru; bedelsiz sermaye artışına yatırım yapmak bir yatırımmıdır.?!!!
    Bence hayır Sn Babatolien, varsayalım Egeen bedelsiz acıkladı ve 6-7 tavan serisi çekti. Ne yapacağız?. tamam deyip satıp gidecekmiyiz. kendi adıma hayır... hedef zaman belirledim. oğlum tus u kazandı. ihtisas 5 yıl sürecek... o zamana kadar kaç olursa olsun devam... tabiki bu bana özel bir hedef...herkes bir zaman periyodunu kendine uyarlayabilir .patronun ivedikliğini bilmiyor değiliz bu arada ..herkes için hayırlısı..

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Zarar açıklayan bedelsiz verip bölünen Bfren tavan bu mal gene mal gene mal!
    Sayın Filozof egeen hiçbir zaman kendi dinamizmi ile bu fiyatlara gelmedi. Bölünme havucu hep kullanıldı. Ancak bunu da hep başkasıyla kullanıp hareket yaptı. İlk ciddi yükselişini Kartonsan sayesinde yaptı. O bölününce epeyce süründü. Sonra boschfren hareketlendi ve başlangıcında artmak zorunda kaldı. Çünkü boschfrenin 10 bin olduğu yerde beş binlerde olamazdı.
    Şimdilerde çok yanlız kaldı. Konya egeene egeen Konya'ya bakar oldu. Al birini vur ötekine. Tencere kapak... Bunlara ayar çekecek başka bir sermaye artırımı yapacak düşük sermayeli de yok gibi. O nedenle birine dair sermaye artırımı haberi olmadan bu tahtacı harekete geçirmez.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,287
     Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Sayın Filozof egeen hiçbir zaman kendi dinamizmi ile bu fiyatlara gelmedi. Bölünme havucu hep kullanıldı. Ancak bunu da hep başkasıyla kullanıp hareket yaptı. İlk ciddi yükselişini Kartonsan sayesinde yaptı. O bölününce epeyce süründü. Sonra boschfren hareketlendi ve başlangıcında artmak zorunda kaldı. Çünkü boschfrenin 10 bin olduğu yerde beş binlerde olamazdı.
    Şimdilerde çok yanlız kaldı. Konya egeene egeen Konya'ya bakar oldu. Al birini vur ötekine. Tencere kapak... Bunlara ayar çekecek başka bir sermaye artırımı yapacak düşük sermayeli de yok gibi. O nedenle birine dair sermaye artırımı haberi olmadan bu tahtacı harekete geçirmez.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Utanmıyor ki Bfren 1000 desek bölünmemiş hali 13325 oluyor ve şu anda!Egeen hala 14.200de sevgili esentepe54.Yandik bittik öldük demiyoruz, dolar olmuş 32.30 yaptığı fabrika için 50 Milyon Dolar harca(kredi çek)ama gel gör ki sermayen 3.150.000???En az 1.615.000.000 olmalı ki biz hala 18.447.5tan niye 14.000 e düştüğünü sorguluyoruz!
    Sevgili Dr.Derman yazdığın ilacın fiyatına döviz kuruna her gün bakmıyor musunuz?Maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz da Egeenin fiyatına bakmayın diyorsunuz?Aralık 2023 fiyatına geldi oysa sizin maaş 6 ay önce ne kadardı şimdi ne kadar bir de temmuz zammı var onu da katın!Arsa aldınız diyelim gidip bakmadınız 6 ay sonra istimlak edilse ne yaparsınız bizim durum da bu!İstimlak eden de robotçular hadi bakalım rızanız da yok
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,287
     Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Kaç milyon dolarlık soru?Ona göre cevap vereceğim 50 milyon dolarlıksa yorma beni zaten kafam 3.150.000
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Kaç milyon dolarlık soru?Ona göre cevap vereceğim 50 milyon dolarlıksa yorma beni zaten kafam 3.150.000
    Sorunun değerini kendiniz belirleyip sorun kendinize sevgili üstad,zira ben paraşütün değerini bilirim,geri kalan kokoreçtir.

Sayfa 109/153 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •