Sayfa 104/407 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3254 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Vıcente neyin önü arkası
    1,5-2 aydan beri selvi kavalanın dışarı çıkması için yol yapıyor içerden bilgi almasa bunu yapabilir mi bugun küt piyasaya Kavala ile ilgili haberler düşüyor bu vatandaş sorosun çocuğu diye grup toplantılarında bağıranlar ne diyecek şimdi , ülkede seneryolar yazılıp oyuncular seçilip filmini çekiyorlar.Bugunkü filmin ismi Kavala çıkıyor muyabancı bu haberi bekliyormuş hemen gelip aldılar piyasayı yersen
    Önce kavala sonra demirtaş çıkarılacak
    Özgür özel in son zamanlardaki durumu bunu gösteriyor
    Piyasada bilinmeyen bir risk var malum kurum biliyor ve hunharca satıyor günlerdir Mhp ile ilgili bir risk olabilir

Ama bu kavala serbest bırakıldığında kesinlikle short olunmamali
    Bugün gösterdi fragmani ama malum kurum yine limon sıktı kapanirken
    Yalnız çok ağır satti çok feci satti buna rağmen istediği gibi deviremiyor satışı kestiginde gerci malı bitmiyor kurumun sattikca çoğalıyor öyle bir özelliği var , burası yine firlar
    Birsey var biliyor bu ama ne

2. KAP: SISE [ ] TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1286381

22/04/2024, 24/04/2024 ve 02/05/2024 tarihli
    özel durum açıklamalarımızla kamuya duyurulmuş olan, Şirketimizin 100% sahibi
    olduğu Şişecam UK Plc tarafından, "Regulation S" ve "Rule
    144A" formatında, yurt dışında nitelikli yatırımcılara satılan ve İrlanda
    Borsasında (Euronext Dublin) işlem gören 2 Mayıs 2029 vadeli ve
    500.000.000 ABD Doları nominal değerli ve 2 Mayıs 2032 vadeli ve 600.000.000
    ABD Doları nominal değerli tahvillerle konsolide edilmek üzere tahvil
    niteliğinde ilave borçlanma araçlarının ihraç edilmesi amacıyla talep toplama
    süreci gerçekleştirilmiştir.

İki farklı vadede ihraç
    edilecek tahviller;

· nominal değeri 175.000.000 milyon ABD Doları, vadesi 5
    yıl, itfa tarihi 2 Mayıs 2029 ve kupon oranı %7,5

· nominal
    değeri 225.000.000 milyon ABD Doları, vadesi 8 yıl, itfa tarihi 2
    Mayıs 2032 ve kupon oranı %8,0,

olarak belirlenmiştir.
    Nihai sözleşmelerin akdedilmesini takiben ve bu tip işlemlerin genelde
    tabii olduğu diğer koşullara bağlı olmak üzere, satış işlemlerinin 20/05/2024
    tarihinde tamamlanması beklenmektedir. Konuya ilişkin gelişmeler ayrıca kamunun
    bilgisine sunulacaktır.

İşbu açıklamamız ile
    açıklamamızın İngilizce çevirisi arasında herhangi bir farklılık olması durumunda,
    Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    misal GARANTİ

tüm hisse ŞAHENK BABA'da

şubat 2023.. 18,50

https://www.youtube.com/shorts/HBGRyZq1oMA

şimdi... sekizbin dohuzyüz doksan dokuz
    adamın gayserideki tarlasından çuval çuval altun çıkmış

bi ara % 6 yanıyordu bugün tabelada

4. https://twitter.com/yirmiucderece/st...89622985028030

akçay bugun sana anlattığım olay.
    normal vatandaş gitsin yan tarafına yapsın bakalım yapabilecek mi
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Son yazdığın paragraf olmasa yazdıklarına inanıyordum az kalsın.. çünkü Ekgyo zaten parasal pozisyon zararı yazmayacakti 2024te. Tam hesaplamadim ama en kötü ihtimal ilk çeyrek yazardı parasal pozisyon zararını o da çok düşük miktar olurdu. Diğer çeyrekler zarar yazmazdi hatta parasal pozisyon kârı yazacaktı. Yazacakti diyoruz çünkü artık yazamayacak
    evet büyük ihtimal 2024 bilançosunda parasal poz zararı olmayabilecekti, ona bi şey demiyorum.. ama parayı gidip konuta bağlaması kötü bi hareket değil, işi bu zaten- konut satmak.. mesela doğuş otomotive kendi işiyle alakası olmayan, kar etmeyen bi grup iştirakini satın aldırtmışlardı 6 milyara, doas hissedarları küçük yatırımcılar tam anlamıyla kazıklanmıştı.. bu iş öyle değil, kendi işiyle alakalı bi işlem ve devraldığı konutları piyasa rayicine göre yüzde 20-25 iskontolu alıyor

kısa vadede satamayabilir bu konutları ama orta/uzun vadede satılmaması mümkün değil ve muhtemelen ekgyo çok karlı çıkacaktır bu işten

6. Turhan Bozkurt
    @TurhanBozkurTV
    Girişimci Alphan Manas: ABD'den daha önce proje yaptığımız bir fon yöneticisi beni arayıp, Türkiye'ye Afrika'dan 'Gold Dore Bars of 96%+ Purity' özellikleriyle her ay 100 milyonlarca değerinde altının bir askerî havalimanına indirildiğini, bunun bir (İsmi bende saklı) rafineride bulyona çevrildiğini söylemişti.

Şaşırmıştım. İstenirse kendilerinin de teklif verebileceğini söylemişti.

Ben hâlâ inanmak istemiyorum.

https://twitter.com/TurhanBozkurTV/s...27493623455916

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,752
    Fatih Altaylı,

"Özgür Özel'i kaçırıp ya değiştirdiler ya büyü yaptılar ya da Ak Parti genel merkezinde mahzene kapatıp yerine klonunu koydular.

Bu ikisi aynı adam olamaz ben iki resmi yan yana koyup baktım gözleri daha şiş."

Teknoloji o kadar gelişti mi? Klonlama olunca 50 yaşındaki değil yeni doğmuş ÖZGÜR başkan olmuyor mu?

ALLAH akıl sağlığımızı korusun...
    Son düzenleme : ABKA; 14-05-2024 saat: 22:34.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Bence artık bir şansı hak ediyor. Bir sonraki seçimde artık başa geçmeli. Hesap sormalı...
    ....................

Erdoğan: "Milletin aşına, ekmeğine göz dikenlerden bunun hesabını mutlaka soracağız."

Sayfa 104/407 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •