Sayfa 111/409 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3272 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Viop LVII

1. Kavala'nın yeniden yargılanmasına ret .

2. DW Türkçe

@dw_turkce

#SonDakika

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Gezi davası hükümlüsü Osman Kavala'nın yaptığı yargılanmanın yenilenmesi talebini oybirliğiyle reddetti

3. An itibariyle bozkurt dayı

https://www.youtube.com/shorts/P-OVbh-BPSQ

4. Bbva satin alması 2 sene oldu. Dayı 2 seneden assa hareket olmuyor bugunden yarına icraaat bekleyen bu işleri bıraksın benim gibin olur soninu getiremez.

...

730 gün. Sen diyor ertesi gün no.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,752
    ALMANYADA Üniversite okuma oranı %35 miş.

Benim bazı yeğen-akrabam üniversite bitirdiler.Ama malesef 3-4 yıldır işsizler.Bazı işlerde de çalışmayı gururlarına yediremiyorlar.

Oysa kontenjanlar ülke ihtiyacına yakın belirlense belki de bu çocuklar üniversiteyi kazanamayacaklardı...ve Geçimlerini sağlayacak bir meslek edineceklerdi.

Ankarada motor ustalarının kazandığını kimse kazanmıyor.KAPORTA ustası olmak bile ne kadar zaman alır ki?

Onu geçin 2. el eşya satan-pimapen vs. işlerde çalışanlar bile paraya para demiyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,752
     Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    ABKA sana şu soruyu sormak isterim müsaadenle..

Ben askerlik yapar iken yazıcıların bulunduğu yerde çalışıyordum elimizden iyi kötü bilgiler ulaşırdı, 88 yılı , o zamandan birliğe yeni gelecek ERBAŞların hangi siyasi görüşe yakın , şüpheli , sakıncalı , eline silah verilmesin v.b. bilgiler askeriyede var iken 15 Temmuz gibi büyük bir olayı nasıl olurda ne MİT - JİTEM - ASKER - EMNİYET v.b. nasıl görmez bilmez bu konuda görüşlerini merak ediyorum. Amacım polemik değil sadece merak... bence
    15 TEMMUZADAN önce istihbaratlar sadece kendi içindeydi.Yani TSK ve MİT kendi içinde bilgi alıyordu.TSK da bilgilerin geldiği kimseler (kur.albay ve generaller) zaten işin baş aktörleriydi.PERSONEL işlemlerinden sorumlu üst düzey hepsi bu işin içindeydi.Dolayısıyla dışarıya sızması çok zor.

-Bu darbe istihbaratı VAKAYI OLAGAN gibi sürekli ayda 3-5 kere gelirmiş.Malum sürekli balans ayarı yapan bir darbeci kesim olduğundan.Ama incelenir ve bir veriye ulaşılamamış olurdu.

--Zaten eğer O BİNBAŞI SAAT 16 DA MİTe gelmeseydi darbe saat 3 te olacak ve büyük ihtimalle hedefe ulaşacaktı.

Binbaşı saat 16 da MİTe gelince,olay ciddiye alınıyor ve oluşan trafikten dolayı darbeyi erkene alıyorlar.

zaten MİT başkanınının genelkurmaya gitmesi vs..tüm trafik kameralarda var.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Erdoğan grup konuşmasında Bahçeli nin gazını alır. Pembe rüyalar ülkesinde hayata devam ederiz...

8.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    An itibariyle bozkurt dayı

https://www.youtube.com/shorts/P-OVbh-BPSQ
    Bozkurt dayı sabah namazı için belediyeyi arıyor
    https://youtu.be/1Nrh44aqyRs?si=ck855cKsvnZcIGml

Sayfa 111/409 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz