Sayfa 152/156 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon
Arama sonucu : 1242 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

Banka hisselerinin yükseliş yaşadığı xu100 de sıra aynı sektör sayılır faktoring hisselerine gelecektir sabır diyelim ytd.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Bir başlarsa büyük hareketine yükselişe iş finansal günlerce haftalarca aylarca devam eder kısmet ve sabır diyelim ytd.
    Bu yazım çok önemli yarında seansı kırmızı kapatsa düşüncem değişmez ytd.En kötü 11 civarları altı yok 11 üzerinde olduğu sürece hissede sıkıntı yoktur ne kadar bekletir bilinmez daha önce yazmıştım iyi mal toplamışlar artık büyüklerin keyfine bağlı büyük hareket için iş finansal da temettü veren diğer hisseler gibi çok küçük yatırımcı olmaz buda hisse için önemli avantajdır bazı denyolar küçük yatırımcı var hisse gitmez diye yazarlar alakası yok ağustos ayından beri 1 sene olacak düzeltme düşüş yaşayan hisse tahminim kalmamıştır azalmıştır küçük yatırımcı ytd.

Beyaz peynirden tutun sokakta simit fiyatının artış yaşadığı kahvede 1 bardak çayın 50 TL olan ülkenin borsasında yer alan İş finansal hissesinin 12 civarları fiyattan işlem görmesi sadece akıl tutulmasıdır en kötü zaman kaybı olacaktır hedef 1 bardak çay fiyatı 50 TL ytd.Yaklaşık 1 yıldan beri düzeltme düşüş yaşaması tuhaf durum aç gözlü olmanın alemi yok ytd.

XFink sektörü akşam bakarım grafiğine bugün iyi İş finansal ytd.

Xfink %3 primli İş finansal çarpanlar uygun ytd.

6. 500 tane mesaj atıp temel analiz ve açıklanan güncel verilerini paylaştığım gönderilerin arka sayfalarda kaybolması için geliştirdiğin yöntem bu mu. Siteyi kullananlar salak değil. Fiyat kalktıkça içi boş 500 yorum yapınca içi dolu gönderileri görünmez kılmak işbirliğinden başka birşey düşündürmüyor bana.

7. Gönderilerin kaybolması için işbirliği yapanlara inat 147 ve 148'inci sayfalara baksınlar ilgilenenler. İçi boş yorum yerine temeline, beklentisine, güncel verilerine, sektör verilerine bakmayı arzu edenler için tabii.

Ha yok ben bunun üstüne 50 mesaj daha yazarım diyen varsa bende bu mesajı her gün kopyalar yapıştırırım. Zor değil.

Bu siteyi kullananları patates edemezsiniz.

8. Benim sana tavsiyem bol bol kitap oku. Bu alışkanlık olmayınca yazıların içeriği boş, anlamsız ve ne yazacağını kafanda tasarlayamadığın için her aklına geleni yazıyorsun. Önce ne yazacağını detaylarını düşün, sonrasında da tek yazıda herşeyi yaz. 50 tane peş peşe yazarsan burayı okuyanlar sana güler. Çünkü ortaya çıkıp anlamsız şeyler söyleyenlere ne değer verilir ne de söylediklerine anlam atfedilir. Anlamsız şeyler yazmaya devam edeceksen devam et. Ben önceki yazdığımı kopyaladım. Kaybolmasın diye paste yapacağım zamanı bekliyorum. Yok ben boş adamım boş şeyler yazarım diyorsan meydan senin. Okuyanların güldüğü ve direkt geçtiği şeyleri yazmaya devam et. Mesela ben. Okumadan cevaplıyorum.
    Neden? Çünkü bilgi olmayan yazı bana göre boştur. Boş işlerle boş adamlar uğraşır.

Bu senin şahsına yazdığım son mesaj. Dediğim gibi. Kopyaladığım yazıyı yapıştırırım en çok. Hadi sana güzel boş muhabbetler.

Sayfa 152/156 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •