Sayfa 99/102 İlkİlk ... 4989979899100101 ... SonSon
Arama sonucu : 814 madde; 785 - 792 arası.

Konu: dow jonese kafa atan adam iki

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Son 1 yıldır dow jones analezi yapmıyorduk, en son geçen sene mart ayında böyle yazmışız lakin beklentimiz gerçekleşmedi, demek ki piyasayı iyi okuyamıyoruz.
    Konu komşu tüm mahalleli dow analizi neden yapmıyorsun, bi fikrini düşünceni alalım dedi. Malümunuz artık çoğu aracı kurumdan rahatlıkla yurtdışı borsalardında alsat yapılıyor oluşundan mütevellit bende bi kafa atayım dowa
    Madem istek çok.
    Şöyle bir resme bakınca bayramdan önce 21 martta 39.887 seviyesini görerek rekorunu tazeleyen dow endekisinde kısa vadede düzeltme başlamış görünüyor, şuan 38.100 seviyelerinde hareket eden conciş palası nereye kadar hangi seviyeye kadar düzeltir bilemeyiz ama sonuç itibariyle 60 bin uzunvadeli projeksiyonumu koruyorum
    sayfanın başlığı dowa kafa atan adam olup dow analizini yapmamak olmaz.
    En son 15 nisanda yazmışız
    Bakalım ne olmuş.
    Düzeltme 37.500 seviyesine kadar olmuş sonra yardırmaya başlamış concinicişler, tam analez yaptığım günler aslında düzeltmenin bitmesi elikulağında olduğu günlermiş, tesadüf gibi bişiii olmalı
    Yohusa dow un dibini tepesini işaretleyen adam olucakmışım
    Neyise analizimi sulandırmayayım. dow şuan 39.848 seviyelerinde işlem görüyor, 21 marttaki seviyesine geldi. İkili tepe ayağına gevşermi bilemem.
    Ama sonuç itibariyle 60 bin uzunvadeli projeksiyonumu koruyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Gelelim bistte
    Yıllardır genelde aynı şeyi söylüyorum.
    Senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir.

bazan endekiste düzeltme olsada hisselerdeki kadar acıtmıyor çünkü bazı hisseler düzeltme değil adam batıran cinsten, tepeden yüzde 50 düşüş mü olur yahu bunun neresi düzeltme

3. Bazı arkadaşlar düzeltme ile düşüşü karıştırıyor, yüzde 50 düşen hisse düzeltme değil düşüş yaşamıştır.kimbilir ne kadar sürede toparlar.
    düzeltme yapan hisse çabuk toparlar. Aradaki fark bu

4. Mesela endekis 9bine kadar gevşese bu düzeltmedir
    Ama 7bine düşerse bu düşüştür.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    sayfanın başlığı dowa kafa atan adam olup dow analizini yapmamak olmaz.
    En son 15 nisanda yazmışız
    Bakalım ne olmuş.
    Düzeltme 37.500 seviyesine kadar olmuş sonra yardırmaya başlamış concinicişler, tam analez yaptığım günler aslında düzeltmenin bitmesi elikulağında olduğu günlermiş, tesadüf gibi bişiii olmalı
    Yohusa dow un dibini tepesini işaretleyen adam olucakmışım
    Neyise analizimi sulandırmayayım. dow şuan 39.848 seviyelerinde işlem görüyor, 21 marttaki seviyesine geldi. İkili tepe ayağına gevşermi bilemem.

Bozkurt adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.

Teşekkürler..

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    dayu... varısa ilkokul diplomanın resmini çekip atarmısın bi

https://www.facebook.com/watch/?ref=...20yapan%20kral

7. Puahhaahaaa
    Dayucuğum bu işler büüüyle oluy
    İlk başta inanmıyorsun şaka yapıyorlar sanıyorsun sonra hakkaten olur mu diye beyin nöronların çalışmaya başlıyor sonra bi tık bi tık daha yukarı gidince sende trene biniyin sonra cuf cuf cuf
    Başımdan geçen bi olay anlatayım, vaktin varsa dinle
    Beni 130 taleye ikna ettiler,olay şüüüyle cereyan etti, ilk başta inanmadım şaka yapıyorlar sandım sonra suyuniçinde dura dura beyin nöronlarım çalışmaya başladı, neden olmasın sorusu hergün beynimi yaktı, tamam dedim el sıkıştık, olursa ekime olmazsa kasıma bekliyik

8. Reyiz iyi akşamlar.

Sayfa 99/102 İlkİlk ... 4989979899100101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •