Sayfa 876/968 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926 ... SonSon
Arama sonucu : 7738 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hisse %100 bedelsiz verince aslında iyi olacak. Tedavüldeki hisse sayısı yuvarlak 3.5 milyar lota çıkacak ve böylece derinlik artacak, hisse iyice ağırlaşıp volatilitesi düşecek, volatilitesi düştüğü için al-satçılar ve günlükçüler rağbet göstermeyecek ve böylece harbi yatırımcılar tahtada boy göstererek, hisse fiyatı yarı yarıya düşeceği için potansiyel alıcılara hisse ucuzlamış gözükecek.
    İlk defa aynı katılıyorum bu dediğinize, eregli için tabi.

3. BJKAS almışsın incider. PEKGY de neden almadın şaşırdım? İNcider ile iş yapıp buralarda milletin kafasını şişiriyorsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hisse %100 bedelsiz verince aslında iyi olacak. Tedavüldeki hisse sayısı yuvarlak 3.5 milyar lota çıkacak ve böylece derinlik artacak, hisse iyice ağırlaşıp volatilitesi düşecek, volatilitesi düştüğü için al-satçılar ve günlükçüler rağbet göstermeyecek ve böylece harbi yatırımcılar tahtada boy göstererek, hisse fiyatı yarı yarıya düşeceği için potansiyel alıcılara hisse ucuzlamış gözükecek.

Değişen birsey yok 100 tl ye 2,22 adet eregli alacağına 4,44 eregli alacak ,
    Kademeler iki katına çıksın tl olarak aynı değerde olduğu için aynı şey.

5.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Ben bu tiplerle ayni cenahtan asla olmam TH, başka insanlarin anneleri hakkinda konuşan insan benim için adam degildir muhattap dahi almam karakteri bozuk belli , burda kimsenin annesi hakkinda bir laf edilmesine izin vermem edene de gereken tepkiyi gosteririm , sizlerden de ayni tepkiyi beklerim.
    Tartışma ne olursa olsun lafı başkasının annesine getirmek acziyetinde bulunan birini konuşmaya değer bulmadigim icin konuyu uzatmicam, umarım güzel bir gün olur hissemiz için herkese bol şans...
    Düşünceleriniz doğru, size katılıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Düşünceleriniz doğru, size katılıyorum.
    Teşekkürler...

7. Yapı Kredi Yatırım
    Yapı Kredi Yatırım, EREGL-ERDEMİR için hedef fiyatını 55 TL, tavsiyesini “tut†olarak sürdürdü.

Aracı Kurum Yapı Kredi Yatırım
    Hedef fiyat 55 TL
    Son fiyat 47.44 TL
    Tavsiye Al
    Prim potansiyeli %15.93
    Açıklanma tarihi: 10 Mayıs 2024

8.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Durduk yere birine karaktersiz falan diye hakaret edip sonrada adamlıktan bahsedeceksin

Paraya tapan satlık sokak köpeklerinin cenahından tiplerle de bizim işimiz olmaz...
    Senin hakaret etmeden kötü söz kullanmadan konuşucak bişeyin yok mu , bu kadar acizmisin sen? Yok sokak köpeği yok ana bacı sen nasil seviyesiz bir insansın!!!

Sayfa 876/968 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •