Sayfa 115/159 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1265 madde; 913 - 920 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,296
     Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, 98 model Doğan görünümlü Şahinmi alacaksın? YTD
    Mülk Allahındır hakkımıza ne kısmetse.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Konu : Pay Alım Satım Bildirimi
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : HAYIR
    Bildirime Konu Borsa Şirketi : EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş.
    Açıklama :
    16/05/2024 - 16/05/2024 tarihinde EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 14.020 - 14.450 TL fiyat aralığından 0 TL toplam
    nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 4.840 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle
    birlikte EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 16/05/2024 tarihi itibariyle %0,04 sınırına ulaşmıştır

3.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Eskiden egeen topiğinde TEMEL ANALİZE göre egeen fiyatlamaları ypardık.....

Şimdi burası çöplük olmuş....

50 milyar piyasa değeri olmuş EGEEN in yıllık karı kaç olmalıdır ki EGEEN 10.000 tl olsun?

Egeen in şu an tetemat,poltk ,ybtaş ,uzerb gibi hisselerden farkı nedir?

Ege enin çimbeton dan ,marshall dan farkı nedir?

Ege en in şu anki 8.000 üzeri hisse fiyatı BALON dur....

Şu rasyolara göre EGEEN in adil olması geren hisse fiyatı aralığı 4000-5000 aralığıdır....

Kimse kusura bakmasın....Lotu az bedelsiz beklentisini de bu fiyata ekleyelim edeceği fiyat 6.000 tl olmalıdır....

Zamanla da zaten yükselen enflasyon ile EGE EN de yaşanacak durgunluk ile EGE EN in fiyatı 5.000-6.000 lere düşmese de artan enflasyon ve taşıma maliyeti ile EGEEN şu an kendisini taşıyanlara bu pişmanlığı yaşatacaktır....

Bunlar benim kişisel görüşlerimdir.....Yatırım tavsiyesi değildir....Alan alır ,satan satar .....imde olmaz
    Sen satmazsan PATRON satar

4. 2016 -2017 de 70 dolar olan EGEEN şimdi olmuş 500 dolar.......

Yahu biraz borsa öğrenin....

MÜbarekler SACROSANT gibi twit fenomenleri ile ÇİMBETON ,KONYA gibi lotu az hisseleri BALON yaptılar.....EGEEN i de bunların arasına kattılar......

Buradaki m....allar da kendilerini ...oktan bir nimet zannettiler......

Yürüyün işinize

5.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Kimsenin hisse misse sattığı yok alavere dalavere bedelsiz de sona yaklaşıyoruz ne yapalım ne edelim de şu kynın elindekileri alalımın derdindeler.
    Tek lotla taban ve tavan yaptıran bir sistem var. Ne kadar dökebilirlerse o kadar iyi aşağıya basmalarına bakmayın mallar yine kendilerinde satma falan yok.
    vAYbe .....

Kynin malını alacaklarmış ......

Yuh be borsa cahili veya egeen pazarlamacısı seni....

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Araba almak için 50 lot satış yaptım ardından bu kap düştü!Elim titreye titreye sattım!Hadi benim ihtiyacım var da Dede senin ne ihtiyacın var?Arkanda kapı gibi oğlun Mustafa var.
    Hayırlı olsun sayın Filozof .Güle güle kullanın.

7. Doktrine üstadım, teşekkürler, tek kelimeyle tebrik ediyorum seni, vallahi gerçekten bravo

8.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    2016 -2017 de 70 dolar olan EGEEN şimdi olmuş 500 dolar.......

Yahu biraz borsa öğrenin....

MÜbarekler SACROSANT gibi twit fenomenleri ile ÇİMBETON ,KONYA gibi lotu az hisseleri BALON yaptılar.....EGEEN i de bunların arasına kattılar......

Buradaki m....allar da kendilerini ...oktan bir nimet zannettiler......

Yürüyün işinize
    https://hizliresim.com/4pv1z3u

2 Şubat 2024 tarihinde EGEEN yorumunuz böyleyken, hem 10000'den 14000'lere hızlı bir çıkış yapıp duraksama dönemine başlayacakken, hem de tam yorum yaptığınız tarihte 14700 iken...
    Çok enteresan buldum.
    İçimizde bir Guguk Kuşu, fenomen çakması veya onun elemanı olmadığını düşünmüyor değilim 🤔

Sayfa 115/159 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •