Sayfa 284/378 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon
Arama sonucu : 3023 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --okuduktan sonra,

UB ve ülker 2016 da kurulan pladis şirketinde 2018 en beri birlikte tam konsolide edilmeye başlanmış (2017 de çok az bir süre kısmen konsolide edilmiş)...

UB(yeni adı UMV) yi çıkardıktan sonra sterlin bazında ÜLKER i bulacaksınız...

https://find-and-update.company-info...filing-history
    Çıkarken 100 kere kakao çıkıyor diye yazip düşerken manipülasyan amacim belli olmasin diye bir kac defa yazmani aciklamayadin?

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben manipülasyonun hesabını sormak için genel kurula gittim...ve sordum...

--sizler ne yaptınız??...
    Birsey soramdin....ozur diledin.....

Birde akrabana ulker sandığı aldin...ben oradaydım....yalan konuşma....

3. Ülker bu konuda elini çok çabuk tuttu daha seçimden 20 gün önce mart ayında başvurusunu yaptı şimdi onayıda aldı bu dönemi herkes değerlendirmek isteyebilir ülkerin izinden gidenler artacaktır

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben manipülasyonun hesabını sormak için genel kurula gittim...ve sordum...

--sizler ne yaptınız??...
    Ulker e ve Bilançosunu inceleyen Bağımsız Denetim şirketine Senin hakkında şikayet iletildi.
    Yatırımcı ilişkileri, Hukuk bölümünün buradaki tüm mesajları incelemeye aldığını kelime kelime hepsini inceleyeceklerini, Şirket Yönetimini,Ülkemizin lider sanayi şirketini aynı zamanda Dünya ölçekli firmalarının güvenirliliği, itibarı zedeleyici maksadını aşan ifadeleri delil olarak kullanacaklarını hukuk önünde hesap soracaklarını belirtti.

5.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Ulker e ve Bilançosunu inceleyen Bağımsız Denetim şirketine Senin hakkında şikayet iletildi.
    Yatırımcı ilişkileri, Hukuk bölümünün buradaki tüm mesajları incelemeye aldığını kelime kelime hepsini inceleyeceklerini, Şirket Yönetimini,Ülkemizin lider sanayi şirketini aynı zamanda Dünya ölçekli firmalarının güvenirliliği, itibarı zedeleyici maksadını aşan ifadeleri delil olarak kullanacaklarını hukuk önünde hesap soracaklarını belirtti.
    Bilgisizliginden sirkete iftara atıyor....

Satılmış mal in ne olduğunu anlamiyor....

Hâlbuki kendisi için bu terim cok yabaci degil...kolay anlamasi gerekir.....

6. Geçen hafta gönderdiğim mailim

7. Hisse.net isimli İnternet sayfasında, Burak Bölük isimli kişi, Ft-2 nicki ile sürekli Ülker Gıda hakkında küçük yatırımcıyı yanıltıcı şirketin satışların azalacağı kâr azalıp kakao yüzünden ve faizlerden Zarar edeceğini kötüleyici, Şirket güvenilirliğı ve itibarı Bilanço hakkında olumsuz yazılar yazmaktadır, Genel Kurulda kendisi Gelir Tablosu Satılan Mal maliyeti ile ilgili soru sormuş, Bağımsız Denetim firması da cevap vermesine rağmen, Hisse.net Ülker sayfasında yalan olduğunu hem Bağımsız Denetim firmasını hem şirketi ayrıca Yönetimin sahtekar olduğunu defaten yazmakta,Bu kişinin Hukuken ve SPK'ya göre Suç işlemektedir.Spk ve Ticaret Hukukuna göre Şirket ve ortakların menfaatinin korunması için Yasal yollara başvurulması gerektiği eğer bir aksiyon almazsanız Spk ya Ülker yönetimini şikayet edeceğim.

8. Gıda dedektifi nicki ile yazan musaya karsi ulker gerekeni yapti....diger bazi şirketler gibi ona para vermeyi degil hukuk önünde hesap sormayı secti ve kazandi ....musa nin foyasi ortaya cikti ... tazmita mahkûm oldu....

Burada ft2 nicki ile yazan burak bölük de umarim aynı akibete ugrar ......

Sayfa 284/378 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •