Sayfa 808/958 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7660 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Meh:

"Hamdü senalar olsun!"

👉4 bin Suriyeli sağlık çalışanını istihdam ettik.
    👉Suriyelilere 3 milyondan fazla yataklı tedavi yaptık.
    👉Suriyelilere 97 milyon poliklinik hizmeti yaptık.
    👉Suriyelilere 2 milyon 600 bin ameliyat yaptık.
    👉754 bin Suriyeli bebeğimiz dünyaya geldi.

https://x.com/BRCNYLDRMB/status/1791214555252605322

Sonra:
    "EYT cart-curt",
    "2 çalışana 1 emekli",
    "Efenim gredi gartına yükleniyorlar enflasyon azıyör..."

Arkadaşlar inanmayın ,akp chp mhp falan yok,ortada bir sistem var bir de halk,sistem halkın canına okumak ve zenginlerin refahını korumak üzere kurgulanmış.Bu siyaset işleri tiyatro inanmayın,canınızı sıkmayın,nihai noktaya gelince bireysel olarak olayların farkında olun ve kişisel direnişinizi sisteme karşı uygulayın.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar inanmayın ,akp chp mhp falan yok,ortada bir sistem var bir de halk,sistem halkın canına okumak ve zenginlerin refahını korumak üzere kurgulanmış.Bu siyaset işleri tiyatro inanmayın,canınızı sıkmayın,nihai noktaya gelince bireysel olarak olayların farkında olun ve kişisel direnişinizi sisteme karşı uygulayın.
    "hkm adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz."

Katılıyorum...
    Zaten zihinsel, bilişsel farkındalığın oluşması 30'lu yaşlar.
    Fiziksel, mekanik sağlıklı yaşam sınırı 50'li yaşlar.
    Verimli yaşam 20 yıl ortalama.

"Koy götüne rahvan gitsin... " olayın özeti kanımca.
    Elinize-zihninize sağlık.

4. [QUOTE=hkm;6809033]Arkadaşlar inanmayın ,akp chp mhp falan yok,ortada bir sistem var bir de halk,sistem halkın canına okumak ve zenginlerin refahını korumak üzere kurgulanmış.Bu siyaset işleri tiyatro inanmayın,canınızı sıkmayın,nihai noktaya gelince bireysel olarak olayların farkında olun ve kişisel direnişinizi sisteme karşı uygulayın.[/Q

EYYYY HIDIR....DURUM BUDUR....SEN KUDUR....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
    Migrosta dün Gözde marka tavuk göğsü aldım ( banvit in yan markası) eteket gramajı 601 gram eve geldiğimde hassas terazimle tartığımda 601 gram olduğunu teyit ettim,ancak ürünü ambalajından çıkardığımda 548 gram geldiğni gördüm demem o ki yüzde 9 civarı bir ambalaj var ve bunu ambalajı bize et fiyatına satıyorlar bu nasıl bir memleket yahu çark hep bu zenginlere çalışıyor çocuğuna 1 yumurta almakta zorlanan fakir, fukara ambajın fiyatını et olarak ödüyor. bak banvit yerli bir marka olsa derizki yerli firmamızı zengin ediyoruz , bu firma yabancıya satılalı çok oldu, konuyu hernekadar çözüm üretmeyeceklerini bilsemde cimere yazacağım, en çok zoruma gidende 25 yıldır bu iktidarı ayakta tutan fakir kardeşlerimi savunuyor olmam
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

6.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    Migrosta dün Gözde marka tavuk göğsü aldım ( banvit in yan markası) eteket gramajı 601 gram eve geldiğimde hassas terazimle tartığımda 601 gram olduğunu teyit ettim,ancak ürünü ambalajından çıkardığımda 548 gram geldiğni gördüm demem o ki yüzde 9 civarı bir ambalaj var ve bunu ambalajı bize et fiyatına satıyorlar bu nasıl bir memleket yahu çark hep bu zenginlere çalışıyor çocuğuna 1 yumurta almakta zorlanan fakir, fukara ambajın fiyatını et olarak ödüyor. bak banvit yerli bir marka olsa derizki yerli firmamızı zengin ediyoruz , bu firma yabancıya satılalı çok oldu, konuyu hernekadar çözüm üretmeyeceklerini bilsemde cimere yazacağım, en çok zoruma gidende 25 yıldır bu iktidarı ayakta tutan fakir kardeşlerimi savunuyor olmam
    Vay be.
    % 9 ciddi bir oran.
    Köpük tabağa koymuyorlar mı?
    Köpük tabak 53 gram çekiyor demek ki.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
     Alıntı Originally Posted by egeduk Yazıyı Oku
    vay be.
    % 9 ciddi bir oran.
    Köpük tabağa koymuyorlar mı?
    Köpük tabak 53 gram çekiyor demek ki.
    ewet köpük tabağa koyuyorlardı tabak yine köpük ama kaliteli ve sağlam terazide bir sıkıntı olmaz oldukça hassas, konuyu cimere yazmayı denedim ancak başarılı olamadım çünkü eski kimlik numaramı istiyor kimliği değiştireli çok oldu bakalım eski numaramı bulabilecekmiyim, yani bu düzenle uğraşmak zor ama mücadele etmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum, buradaki hiç kimse 50 gram et peşinde olacak kişiler değil ama bu memleketin bir çeki düzene girmesi için herkezin üzerine düşeni yapması gerektiğine inanıyorum
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

8. Gazeteci Murat Ağırel açıkladı: Turgut Altınok'un kızı Dışişleri Bakanlığı'na atandı!
    Gazeteci Murat Ağırel, Turgut Altınok'un kızının Dışişleri Bakanlığı'na 1. derece Bakan Müşaviri olarak atandığını açıkladı.

şimşek üstadım kesin biri emekli olmuştur değil mi dışişlerinde yoksa olmaz yani

Sayfa 808/958 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •