Sayfa 811/962 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7692 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Vay be.
    % 9 ciddi bir oran.
    Köpük tabağa koymuyorlar mı?
    Köpük tabak 53 gram çekiyor demek ki.
    Köpük öyle bir kanlı su emmiş oluyor ki, ambalajlı tavuğun %9 ağırlığına erişiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    desidero abi nerelerdeydin merak ettim haber de vermediniz uzun süre kayıptınız hoşgeldiniz.
    Sağol kardeşim, uyuz olduğum bi tip var Amerika kıtasının kuzey vilayetlerinden, bu herifçioğlu yüzünden ceza veriyor, bana , yancı pardon ,yansız yönetim, o yüzden burada yazıp sinirlenmek istemiyorum aslında, zira sinirlenmek ve aşırı neşelenmek para kaybı oluşturuyor, bunu Ateşan Aybars anlatmıştı o zaman algılamamıştım, şimdi nötr kalmak için sayfaya 2-3 günde bir bakıyorum. Bazen 1 hafta sürüyor, böyle de gitsin. Herifçioğlu ve saz arkadaşları top sektirip , çalsınlar , oynasınlar ...

Kal sağlıcakla.. Bütün dostlara da selamlar..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
     Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Köpük öyle bir kanlı su emmiş oluyor ki, ambalajlı tavuğun %9 ağırlığına erişiyor.
    bahsettiğim tavuk göğüs fileto bunda kan su filan yok neyse ben adeseme bakayım, çakıldı kaldı altın onstada düşüş bekliyorum düşmüyor, adesede yükseliş bekliyorum yükselmiyor hep tersteyiz beya
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Öngörülen gerçekleşir de TL ye, 15 bin TL olan emekli maaşı 21 bin temmuzda SSK ve Bağkur emeklisine yüzde 26 zam ve yüzde 15 refah payı verilirse 10 bin TL olan emekli maaşı 14 bin 490 735 TL ye, 20 bin TL olan emekli maaşı 28 bin 980TL ye ulaşacak.

Tabi ki Takvim ve ATV işbirliği ile.

Ulan seçim zamanı ek zam verememiş, şimdi mi verecek?

Kök maaşa zam yapmazsa yatın kalkın dua edin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

refah payı olması için ülkenin refaha ermesi lazım
    varmı ferahlayan refahlayan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Sağol kardeşim, uyuz olduğum bi tip var Amerika kıtasının kuzey vilayetlerinden, bu herifçioğlu yüzünden ceza veriyor, bana , yancı pardon ,yansız yönetim, o yüzden burada yazıp sinirlenmek istemiyorum aslında, zira sinirlenmek ve aşırı neşelenmek para kaybı oluşturuyor, bunu Ateşan Aybars anlatmıştı o zaman algılamamıştım, şimdi nötr kalmak için sayfaya 2-3 günde bir bakıyorum. Bazen 1 hafta sürüyor, böyle de gitsin. Herifçioğlu ve saz arkadaşları top sektirip , çalsınlar , oynasınlar ...

Kal sağlıcakla.. Bütün dostlara da selamlar..
    abi troller dağıldı engellendi başlık kurudu biraz

şimdi monaco yat klübünde ıstakoz yesen roma da doldurma yalayarak gezecek olsan fiyatını öğrenemiyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    refah payı olması için ülkenin refaha ermesi lazım
    varmı ferahlayan refahlayan
    ayhan abi payımızı alabilmemiz için yeniden refah mı diyorsun

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    ayhan abi payımızı alabilmemiz için yeniden refah mı diyorsun
    bizim kitapsız burada olsa haberlerine baktıkça refah payı alacağız diye beklerdik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 811/962 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •