Sayfa 306/318 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. borsa'nın rekor kırdığı bir dönemde ( 10.600 üzeri ) ..

endeksin +3.20 pozitif olduğu bir günde ...

Olumsuz bir haber akışının olmadığı bir günde ..

bist100 de işlem hacminin 120 milyar TL olduğu bir günde endeksin yarısı kadar yükseliş gosteremeyen hisse senetlerinin şirket patronları ne bok yemektesiniz ?

Ne zaman şirket hisse 'niz için bir aksiyon almayı düşünüyorsunuz?

Ne bileyim bir geri alım politikası mesela güzel olmaz mı ?

Ama suç sizde değil suç sizi borsa ya kote edip halk 'a arz sonrası fon bulmanızı sağlayan denetim kurumların da ..

Suç sizin şirketinize güvenip yatırım yapan biz yatırımcılar da ...

Hali hazır da enflasyon karşında değer kaybeden TL varlıklarla yatırım yapan ve sizlere güvenen onlarca yatırımcı da suç..

Şunu cok iyi biliyoruz ki Tarihi zirveleri gören endekse ayak uyduramayan ( Yan tahta değil artık PİÇ tahta diyeceğim ) hisseleriniz ilk düzeltme de halay başı misali en önde düşecek ..

Küçük yatırımcı şunu çok net gördü .

borsa İstanbul da soygun olduğunu ve sizin gibi hisse'sine sahip çıkmayan namussuz patronların şirketine yatırım yapılmayacağını öğrendi...

TOGG dan gerekli siparişleri alamadı ama zaten TOGG ortağı Vestel dururken siparişleri de Vestel aldı karele bırakmaları beklenemezdi ,fakat bundan sonra mobilite ye daha çok önem verileceği aşikar

https://www.daiichi.com/tr/urunlerimiz/

Bu alan çok önemli şirket büyüyecekse bu alan ile büyür

4.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    ortak burada gubrf hikayemi anlattım aynı şeyler birdaha yaşarsam sıkıntı....bawer ortakta aynı kaderi yaşadı gubrfde....bu çakalların niyetini artık çok iyi bildiğim için hissem yok gibi bakıyorum karele....bunu yapmak gerekiyor hissen yok almak için fırsat kolluyorsun gibi düşün....bunlar senin elindeki lotu almak için hertürlü dalaverayı yapar...ruhsuz olacaksın karel şirket olarak iyi işler yapıyor yapma olasılığı var beklemeye değer...taşların yerine oturması bazı şeylerin olgunlaşması lazım....
    Ortak gubrf yaşadıklarınla kareli bir tutma. Karelin patronu doğan umarım karelde yanılmazsın gubrf yaşadıklarını yaşamazsın hisse olduğun ve maliyet avantajın varsa objektif düşünemiyebilirsin

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Ortak gubrf yaşadıklarınla kareli bir tutma. Karelin patronu doğan umarım karelde yanılmazsın gubrf yaşadıklarını yaşamazsın hisse olduğun ve maliyet avantajın varsa objektif düşünemiyebilirsin
    karelin yanlış hisse olduğunu düşünmüyorum....fiyatlama kısmı bilanço ile alakalı....bilanço iyileştikçe yatırımcı ilgiside artacaktır....ben gubrf de bir sürü bilanço gördüm iyide gördüm kötüde....bilançoya bakarak yatırım yapmadım karelde aynı....karelin bilançosuna göre pozisyon almış değilim geleceğine yatırım yaptım bu anlamda en ufak güven sorunum yok...baskılanan hisseler neden baskılanıyor birde ters taraftan düşün...potansiyel fazla yedirmek istemiyorlar ben böyle düşünüyorum...

6. değerli bir yatırımcı dostum yatırım yaptığın hissenin eşşekliğini yapamazsan para kazanamazsın dedi çok doğru buluyorum....pkart hissem var 15 tl maliyetli....zamanında hisseye öyle bir baskı yaptılar ki hissenin potansiyelini bildiğim halde baskıya yenildim 22 tl den lotumun yarısını sattım....hisse 115 tl oldu...psikoloji çok önemli...bir kırılma anı oluyor orada varsan satmamışsan para kazanabiliyorsun yoksa lot kaybı oluyor...

7. Senin gibi hissesinde senin sahibininde seni aldiye öneren kurumunda seni piyasaya Salı vereninde ben ta anasını avradını….

8. [QUOTE=XTrader+;6811165]değerli bir yatırımcı dostum yatırım yaptığın hissenin eşşekliğini yapamazsan para kazanamazsın dedi çok doğru buluyorum....pkart hissem var 15 tl maliyetli....zamanında hisseye öyle bir baskı yaptılar ki hissenin potansiyelini bildiğim halde baskıya yenildim 22 tl den lotumun yarısını sattım....hisse 115 tl oldu...psikoloji çok önemli...bir kırılma anı oluyor orada varsan satmamışsan para kazanabiliyorsun yoksa lot kaybı oluyor...[/QUOTE
    Herkezin vadesi ve beklentisi farklıdır ortak kimileri için 10 yıl kısa vade iken kimileri için 2 yıl uzun vade dir. belki karelde 10 yıl bekleyeceğiz değişen bir şey olmayacak zaman gösterecek ne olacağını

Sayfa 306/318 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •