Sayfa 896/971 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Konunun adı fedoramca olsun yeter artık ya adamı bir salın adam da bizi salsın arada gelişme var mı diye başlığa geliyorum adam satalı bir ayı geçti hala konuşuluyor. Abicim sende zahmet edip o bir tane hisseni sat başlığı sal cevap vermeyi ver mathiasa neyini ispatlayacaksin.

2.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yazdığından tek kelime anlamadım. Bir allahın kulu açıklayabilir mi acaba ? Gizemli yazılar . Çok şey biliyorum bir konuşursam memleket karışık kafası. viop topiğinde yetmedi burada da devam.
    Beni sosyal medyadaki kolpacılarla karıştırma benim başka şubem yok. Anlayamıyorsan o senin problemin bir gün anlarsın tıpkı senden öncekilerin başına geldiği gibi. Beni sen değil tanıyan bilen anlasın yeterli senin için yazmıyorum ben burada....Sen TH abine takıl.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    İnsanın başına her şey gelebiliyor, buraya da zaman zaman yazmışımdır. ALLAH sattırmak zorunda bırakmasın...

Ayrıca biz evet nikah yapmış gibi hisse alıp tutuyoruz da, insan ev alıyor içinde yaşıyor, anılar paylaşıyor, çocuğunu büyütüyor. O evi satıyor...

Eee almak kadar satmak da doğal yani... Satmak için almadım ben evet bu doğru.

Yaptığım son satışımın DOĞRU OLMADIĞINI zaten kabul ediyorum. Şimdi görünce söylemesi kolay ama mantıklı olan Ereğli'leri satmadan soruna başka çözüm bulmak olurdu...

Olan oldu yapacak bir şey yok...
    Hayırlısı olsun Fedoramca, 7 dolara seker artık Ereğli=) ve var mı yeni hisse, yoksa nakitte miyiz?=)

4.  Alıntı Originally Posted by GOHAN Yazıyı Oku
    Konunun adı fedoramca olsun yeter artık ya adamı bir salın adam da bizi salsın arada gelişme var mı diye başlığa geliyorum adam satalı bir ayı geçti hala konuşuluyor. Abicim sende zahmet edip o bir tane hisseni sat başlığı sal cevap vermeyi ver mathiasa neyini ispatlayacaksin.
    Bku yedik ya, 1 lot ile rehin aldı başlığı

5. MAthias'a, TH'ye gücünüz yetmiyor, tek kelime yok, bana gelince vurun abalıya... Ben bu hissenin de sayfanın da kahrını hepinizden çok çekmiş biri olarak aynı kefeye koyuluyoruz. Neyse yine de canınız sağolsun...

Satmıyorum o bir tane hisseyi

Subutay özelden yazdım, beyler rahatsız olmasın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    MAthias'a, TH'ye gücünüz yetmiyor, tek kelime yok, bana gelince vurun abalıya... Ben bu hissenin de sayfanın da kahrını hepinizden çok çekmiş biri olarak aynı kefeye koyuluyoruz. Neyse yine de canınız sağolsun...

Satmıyorum o bir tane hisseyi

Subutay özelden yazdım, beyler rahatsız olmasın
    günaydın ! buranın mahsunu sensin.. yeni mi anladın
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Mathias'ın yazısından çok korktum demirlerle vedalaştım Şİmdi bu demirler yarın yükselirse sorumlusu matyanus değil mi? deyin bakalım bana bir hele
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Tüm dünya emtia rallisine hazirlaniyor , önce avrupa merkez bankasi sonra ingiltere sonra da Fed faiz indirimlerine başliyacak gibi duruyor ve çin ekonomisi de yeniden hareketlenme sürecine girdi hükümet ilave teşvik'lerle ekonomiyi destekleme karari aldı , içeriye dönersek baz etkisiyle enflasyonda hizli bir asagi yönlü düzeltme gorücez yaz aylarıyla beraber bu da yuksek ihtimalle mevduat faizlerinde asağı yönlü hareketi hizlandircaraktir ,muhtemelen fed faiz indirimi hamlesini yaptiktan sonra içeride bizim icin de faiz indirimlerini konuşmaya başlayabiliriz diye dusunuyorum yıl sonlarina doğru , bana göre bist'in önü çok açık bu sene borsa'nın yılı olucak gibi duruyor mevduatta bekleyen kaybeder diye dusunuyorum, ereğli özelinde ise apayrı bir hikaye yazılabilir tabi burda ana belirleyici Çin kaynaklı haber akışı da etkili olacaktır.

Sayfa 896/971 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •