Sayfa 788/856 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838 ... SonSon
Arama sonucu : 6847 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Arbitraj dedik yine 10 lotumuzdan olduk bir daha al sat mı kesinlikle ben beceremiyorum
    Acele etmemek lazım
    Yarını beklemek lazım
    Sattığını hemen geri almamak lazım

2. 1200 olan kağıda hedef fiyat 1158 verdin diyelim peki al tavsiyesi nedir deniz yatırım
    Alıp zarar mı edeceğiz. Bu nasıl bir matematiktir?

3. FROTO - Ford Otosan

Kötü haber şu ki hsbc yerli emeklilik fonu.Dahada kötü haber şu ki tam bilanço arefesi hissemizi 200 lerden buraya kadar getiren grup bu malları emeklilik fonuna kasnaklayan grup.Öyle ya başka türlü nasıl çıkılır böyle mal,olan emeklilik fonunda parası olup emekli olacam diye sevinen vatandaşa olsun,yazıktır günahtır ayıptır be.Hisse zayıf diyorduk kokusu çıktı takasta.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

4. 1.ceyrek bilancoya 1350 hedefim vardi, yuzde 10 negatif kaldi. Sektorel daralma agir etken oldu bunda froto ne kadar yurtdisi tarafindan destek alsa da sonucu burdaki baski etkiledi. Bakalm ceyrek bilancosu neler gosterecek

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Acele etmemek lazım
    Yarını beklemek lazım
    Sattığını hemen geri almamak lazım
    15 dakikalıklarda bi sarkma gördüm 1188 gevşeyecek gibi bir hareket çekti.sürekli yaptığı hareket benim gibi gudubet girince halimiz ortada 😂

6.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    15 dakikalıklarda bi sarkma gördüm 1188 gevşeyecek gibi bir hareket çekti.sürekli yaptığı hareket benim gibi gudubet girince halimiz ortada 😂
    Abicim gözünüzü seveyim yaa 3 lira 5 lira neyinize yetmiyor da 15-20 lira aşağıdan almaya çalışıyorsunuz 1215'ten sattın 1211'den geri al 4 lira neyine yetmiyor? 250 bile kazansan kokoreç ya da iskender paran çıktı işte. Ali Koç'a teşekkür edersin

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abicim gözünüzü seveyim yaa 3 lira 5 lira neyinize yetmiyor da 15-20 lira aşağıdan almaya çalışıyorsunuz 1215'ten sattın 1211'den geri al 4 lira neyine yetmiyor? 250 bile kazansan kokoreç ya da iskender paran çıktı işte. Ali Koç'a teşekkür edersin

Hiç bu açıdan bakmamıştım 😂 aç gözlülük işte.
    Yalnız kokoreççi tekinde 3 çeyrek İzmir 350 gayme birde ayran 400 lira..

8.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Hiç bu açıdan bakmamıştım 😂 aç gözlülük işte.
    Yalnız kokoreççi tekinde 3 çeyrek İzmir 350 gayme birde ayran 400 lira..
    Bak orda da açgözlülük, çeyrek ekmek yiyecez o zaman, 3 çeyrek değil. Çeyrekle başlayıp sonra yarım sonra 3 çeyrek parası kazanacağız, sonra da eşe dosta ısmarlamalık para kazanmaya bakacağız.

Şu bilanço da hayırlısıyla açıklansa da görsek, ilk çeyrek iyi bile gelse 2. Çeyrek sonuçları bizi germeye devam ediyor.

Sayfa 788/856 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •