Sayfa 211/515 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 4118 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Viop LVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,790
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın ABKA sen başkalarının mesajlarını bu kadar dikkatli takip ettiğin kadar kendi mesajlarını da sonradan okuyup kendini şöyle bir değerlendiriyormusun?

Bence Bulut'a bayağı haksızlık ediyorsunuz burada. Bir çok kişi de kişisel tartışmalar olmasın diye bu konulara girmiyor. Bu da bilgilerinize.

Bence konu bu işse Bulut bayağı kitabın ortasından konuşuyor. Herkese iyi akşamlar.
    Hemen kutsama ve biat etme olayı...Güzel kardeşim kimse ile derdimiz yok o dediğin adam CAHO-KARAKEMAL-ABKA-TOKATLI ve adını sayamadığım pek çok forumdaşla hararetli tartışma hakarete girdi.

Seni bu topikte aktif olarak 3 aydır görüyorum.Meselelerin MAZİSİNİ BİLMEDEN BODOZLAMA girmen tuhaf olmuş.

Şimdi bu zat TEKNİĞİ KUTSAMIŞ VE eleştirilemez haline sokmuştur.Birisi tekniği eleştirse hemen üzerine alınıyor.

En önemlisi teknik ile ve belirttiği yön ile ilgili SORU SORULUNCA,ARIZAYA BAĞLIYOR.çünkü mantıklı cevap veremiyor-ikna edemiyor.CEVAP VERMESE DE OLUR...Sonrada karşıdakine hakaret ediyor..''Sen anlayamazsın-geri zekalısına getiriyor gibi''.Daha bu gün TOKATLIYA dediklerine bak.Oysaki tokatlı daha net cevaplar istemişti.

Mesela 2 yıldır soruyorum.TÜM DEDİKLERİNİN OMURGASI BU...3.20 doları kırdı? ne demek..1 saat mi 2 gün mü-kapanış mı..peki tekrar üste çıkarsa ne olur?

Bunlar net olmadıkça hepsi ÇÖPTÜR...ha senin gibi bazı muritler yüzünden ŞEYH uçar

ama inan keramet şeyhte değil...Olayı-tekniği-piyasayı bilmeyen ahali yüzünden bazı kişiler itibar görüyor..

MESAJLARIM TAM BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE..DEFALARCA TEKARALAMAKTAN BIKTIM..AMA anlaşılmayan bir konu varsa kimseye ''sen nasıl anlayamazsın-sorun senin zekanda vs..'' demeden yine anlatıırım..derim ki demek ki ben iyi anlatamamışım..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

gümüş ons akşam seansında iki defa yüzde 1 yakın oynama yaptı....küresel çete her yerde....Bakır da son iki hafta da şortlayanları ttarihi zirveye getirerek....şort açanların üzerine gittiler.....bakır şort açan bir sürü kişi iflas bayrağı çektiği konuşuluyor....soygunu her türlü yapıyorlar.....

3. apkoş mal gibi hala aynı şeyleri yazıp durma burada çok basit senden başka burada bı işlere giren varmı sen kafan basmıyorsa yazılanlara başkalarının basmıyacağını düşünen tipitipsininsan gibi bugun işine bak diyorum anlamıyorsun hoşt diyorum anlamıyorsun hala bir havlama peşindesin toaktlı şunu demiş bunu demiş deyip duruyorsun varmı peşine başka takılan yok neden demekki yazdığımızı çizdiğimizi anlayan var sen anlamıyorsan kendi xxxxxxxxxxx dan caho ya yazmış ulan sana ettiği küfürün hattı hesabı yoktu burada bu kadarmı zavallı oldun
    FORMASYON AVCISI -53

4. Bugun 96 kişi üzerinden grafta yazdığımı başka anlamayan var mı dedim arkada toaktlı üzerinden yazdım altına bir kişi daha çıkar dedin senden dolayı apkoş çıktın geldin bizde burada herşey kayıtlı bak izle
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,790
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    apkoş mal gibi hala aynı şeyleri yazıp durma burada çok basit senden başka burada bı işlere giren varmı sen kafan basmıyorsa yazılanlara başkalarının basmıyacağını düşünen tipitipsininsan gibi bugun işine bak diyorum anlamıyorsun hoşt diyorum anlamıyorsun hala bir havlama peşindesin toaktlı şunu demiş bunu demiş deyip duruyorsun varmı peşine başka takılan yok neden demekki yazdığımızı çizdiğimizi anlayan var sen anlamıyorsan kendi xxxxxxxxxxx dan caho ya yazmış ulan sana ettiği küfürün hattı hesabı yoktu burada bu kadarmı zavallı oldun
    edepli ol nevrotik vaka..itlik yapma.bak ,kayış koptu..klavye delikanlısı olarak hakarete başladı...sonra bu ite ailesine küfredince (birileri) haksız mı oluyor?

Ulan lavuk bu gün arkadaş adam gibi sana sordu..ADAMA GERİ ZEKALI DEMEDİĞİN KALDI..

Senin bu saçmalıkların yüzünden 1 sene önce ereğliyi 44 den alan 29 a kadar inişini izledi.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Ben Papa 2. Jean Paul müyüm? Niye bu topicte yazmayanın geçmişi olmamış mı kabul ediliyor? Yaw bilmem kaçıncıdır sana naifçe birşeyler anlatıyoruz hiç mi insan bir şöyle geri çekilip yazılanları okuyup kendini değerlendirmez. Yaw herşeye kontraatak yapmak zorunda mısın?

Evet BUlut'un koyduğu grafikler ve o grafikleri yorumlaması gayet başarılı. Sen beni pek bilmezsin ben bu lafları da kolay kolay pek kimse için dile getirmem. Adım hıdır elimden gelen budur. Gerisi sende dahil herkesin kendi bileceği iş.

Not: Benden ne Şeyh olur ne mürit olur. Akıllı insan Allah ile arasına aracı koymaz.

Bulut Sende ne olursa olsun daha seviyeli yazmalısın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sabah yazdıklarımı alıntılayıp koydum zaten ne içiyorsun sen bak kendine güldürme burada beni kendinle karıştırma senin durumun iyi değil bak topik anketi yapıyorum senin için kaç kişi var 96 senden başka çıkmaz o yaptığım yoruma net yaz diyen hadi 1 tane daha çıkabilir evet anket başladı 14.45 de biter
    al burada yazmışım ankette bir tane daha çıkar diye kim çıktı APKOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ bir gün yanılt beni burada kendi çok zeki sanıp okuduğunu anlamayan adam
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    edepli ol nevrotik vaka..itlik yapma.bak ,kayış koptu..klavye delikanlısı olarak hakarete başladı...sonra bu ite ailesine küfredince (birileri) haksız mı oluyor?

Ulan lavuk bu gün arkadaş adam gibi sana sordu..ADAMA GERİ ZEKALI DEMEDİĞİN KALDI..

Senin bu saçmalıkların yüzünden 1 sene önce ereğliyi 44 den alan 29 a kadar inişini izledi.
    Senin aile küfür edenlerde çok burada ben temizliyorum sen sonra kanka oldun geçen buradada yazdım
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 211/515 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •