Sayfa 214/503 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 4022 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Viop LVII

1. [QUOTE=ABKA;6812405]
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Kırık bu adam...Sorulan soruya verdiği cevap....saygısız ve terbiyesizce...KONUYU BİLMEYEN ÖĞRETMENE SORU SORUNCA ARIZAYA BAĞLAR YA..O MİSAL..

neymiş VİOB buna karar verecekmiş..Biz de KUŞSEVERLER DERNEĞİNİN karar verdiğini sanıyorduk...

Neyse ben bu strest topu sayesinde rahatlıyorum...

Haydi huzurlu geceler.
    Apkoş Tedavi ol doktora deki bulut var teknik olarak birşeyler yazıyor herkes anlıyor bir tek m-l m-l ben bakıyorum dersin hatta aynı şeyleri Teweter da yapıyorum tiktir edip atıyorlar de bakalım doktor sana belki elektrik verir aradaki çıkık kabloyu yerine takar kendine gelirsin apkoşşş hadi sağdan doğru eve anlattıkça insanlar daha xxxxxxxxxxxxdüşünecek.
    FORMASYON AVCISI -53

2. 61 kişi var apkoş eve gitmeden bir anket daha açıyorum 5 dk sürecek yazdıklarımdan birşey anlamayan 1 kişi daha çıkacakmı
    evet başladı23.50
    FORMASYON AVCISI -53

3. apkoş 23.53 nereye kayboldun şimdi bu böyle kaybolur 10-15 gün sonra kaşınır gelir yine bulaşır yoksa emin olun buna birşey yazmak benide yoruyor artık bulaşmasın işine baksın herkes nasıl kazanıyorsa öyle yapsın.
    süre doldu anket kapandı
    FORMASYON AVCISI -53

4. hayırlı akşamlar kusura bakmayın laf atıyorlar cvp vermek zorunda kalıyorum
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    arapça bilen varmı bunu bir tercüme etsin tokatlının dediklerinimi söylüyor yoksa bu haberi yapanlarmı yanlış yapmış
    diyanetin başındaki şahsın bildiği kadar biliyorsa yeter artar bile..

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    diyanetin başındaki şahsın bildiği kadar biliyorsa yeter artar bile..
    Onun kadar bilmekte ne var.... Selamünaleyküm diyen biri başkan kadar Arapça biliyor zaten..

7. Gene arka arkaya perişan bilançoların geldiği bir gece daha...
    Haziran a geldik fırsattan istifade daha yıl sonu bilançosunu yeni paylaşıyor paşalar....

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gene arka arkaya perişan bilançoların geldiği bir gece daha...
    Haziran a geldik fırsattan istifade daha yıl sonu bilançosunu yeni paylaşıyor paşalar....
    İyi gözüküyen bilançoların bir kısmı ertelenmiş vergi sebebiyle. Net olarak ikinci çeyrek bilançoları gerçeği gösterecek. Hem faiz ve daralmanın etkilerini görmüş oluruz

Sayfa 214/503 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •