Sayfa 138/144 İlkİlk ... 3888128136137138139140 ... SonSon
Arama sonucu : 1148 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

genelde yükseliş noktasını belirlemek için '' adam olacak çocuk, (örneğin) 24.50 ve üzeri '' diye yazarım...

bu sefer '' adam olacak çocuk B dan belli olur...diye yazıyorum B harfi herkes tarafından özgürce kullanılabilir..

ben kullandım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bilannço gelmiş

küçük çaplı bir zarar var
    finansal borçlar artmış
    satış tonajı düşmüş (kötü yönleri)

stokların durumu 3. aylık bilançoyu olumlu etkileyecek
    defter değeri 14.5 lira oldu (iyi yönler)

bakalım yarın nasıl tepki verecek
    7.55 aylık pivot alt kırılma 7.25 üst kırılma 7.85 ..destek buralar..

svg Basralı, destek ve direnç tespitlerin genelde nokta atışı.. hele arka sayfalarda bir destek yazdın ki, o harika bir tespitti...

ama, filler züccaciye dükkanına girerse, ne stoklara bakar, ne defter değerine ne de desteklere... umarım günlükler durumu kurtarır.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. ÖZCAN ABİ..

BEN AY KAPANIŞINA GÖRE YENİ AYDA 20 İŞLEM GÜNÜ İLE SINIRLANDIRILMIŞ

BİR MODEL İLE TRADE EDİYORUM..

PİYASA GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK TÜM ENSTRUMANLARA UYGULANABİLİR BİR MODEL..

HER ÜRÜNDE YÜZDE15-25 MARJ VAR HİGH LOW ARASINDA..

AMACIM AYLIK %8-10 TIRTIKLAMAK..

ZAMAN SINIRI KOYMAK BENİM MODELİN BEL KEMİĞİ..

20 İŞLEM GÜNÜ..

ADAM FORMASYON ÇİZİYOR BAKIYORUM başlangıç bitişinde 3 sene var )))

adama sorarlar ; işlem açmak için 3 sene mi beklicez ???

ayrıca bu aylıklar haftalıklar ile senkronize..

kullandıkları robotlar buna göre ayarlı..biliyorum ama ispatlayamam...

ekranın başına şimdi geçtim...
    svg Basralı,her zaman olduğu gibi seni çok taktir ediyorum.. aslında bu tahtada vur kaç yapan herkesi kutluyor ve taktir ediyorum..
    akşama genel bir değerlendirme yapmaya çalışacağım....
    çümlenizin kazancı bol ve daim olsun...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ancak haftalıklar pek te iç açıcı değil.. ..
    böyle olunca da, kırmızı, roza ve turkuazı yukarı yönlü kesti ve filler züccacıye dükkanına girdi.. EN İYİ olası senaryo kahvenınde dönüp bu süreci yükseliş yönünde gerçekleştirmesi... garantisi varmı..... yok... para ne derse o olur..

bu süreçte izleyeceği yol ve zamana gelince.. 2-3 hafta sürüklennmesi olası...haftalıkta adam olacak çocuk 7.85 ve üzeri bu seviye üzerinde 2 kapanış ile güvenli bölgeye girer..altta genelde dipleri kontrol eden mürdüm kırılırsa 7.28 dahil aşağıdaki destekler aktıf olur..

günlüklere gelince...
    yukarıdaki grafiğin aynısına bakarsak (daha öncede vurguladığım) 8.20 (kırmızı) geçilememiş.. bar birleşik olan kırmızı ve pembe arasına girmiş ve demiş ki hanginizi kırarsan yönüm o yönde olur.. buradaki pembe ve turkuazın kırılması alt destekleri aktif hale getirir..

az miktar pengd elimde var.. arka sayfada svg zeplin temelini yere göğe sığdıramadığı için tuttum..
    son olarak ta palanın nasıl feyk attığını gösteren bir grafik göndereyım..(hiç te sevmediğim) ama palanın boncuk gibi dizdiği barlar ile kahve roza ve turkuazı geçseydi şimdi bu yorumları yapmayacaktım...(ancak bu tür kesişmeler genelde uzun yeşil barlala olur..)
    kazancınız bol ve daim olsun...

Son düzenleme : esozcan; 21-05-2024 saat: 22:27.

7. Kısa dönemli Finans borçlar çok yüksek, nakit akışı karşılamaz ve karlılıkla karşılaması imkansız görünüyor. Yüksek miktar dış kaynak desteğine ihtiyaç var. Refinansman olabilir ama ülkede bu kadar finans dengeleri bozuk faiz yüksek iken kredi dışında tahsisli veya bedelli daha tercih edilebilinir.

Sayfa 138/144 İlkİlk ... 3888128136137138139140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •