Sayfa 248/517 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 4129 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Viop LVII

ilgilisine...

https://www.youtube.com/watch?v=GiMXK32yiwo

tüyoyu alırım... kaaveleri kendin ödersin

2. (Live now) Miami Swim Week Top Models | Streaming Live!
    DQ

New York borsası yükselişle kapandı

NEW YORK (AA) - New York borsası günü yükselişle tamamladı.

Kapanışta Dow Jones endeksi yüzde 0,17 artarak 39.872,99 puana çıktı.

S&P 500 endeksi yüzde 0,25 artışla 5.321,41 puana, Nasdaq endeksi de yüzde 0,22 kazançla 16.832,62 puana ulaştı. İki endeks de kapanış rekorunu yeniledi.

Yatırımcılar ABD Merkez Bankasının (Fed) gelecek dönemki para politikasına dair daha fazla ipucu beklerken, pay piyasalarında pozitif seyir izlendi.

Analistler, Fed'in bu yıl ilk faiz indirimini gerçekleştireceğine ilişkin iyimserliğin sürmesine karşın banka yetkililerinin söz konusu indirime dair aceleci davranılmaması gerektiğini vurgulamaya devam etmelerinin fiyatlamaları zorlaştırdığını kaydetti.

Banka yetkililerinin hafta boyunca sürmesi beklenen sözle yönlendirmelerinin takip edileceğini belirten analistler, yarın yayımlanacak olan bankanın son toplantısına ilişkin tutanaklardan Fed'in gelecek dönemki para politikasına dair ipuçları aranacağını bildirdi.

Analistler, çip şirketi Nvidia'nın yarın açıklayacağı finansal sonuçların da yatırımcıların odağında yer aldığını anlattı.

Fed Yönetim Kurulu Üyesi Christopher Waller, "Veriler enflasyonun artmadığını gösteriyor ve ben politika faizindeki daha fazla artışın muhtemelen gereksiz olduğuna inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Para politikası duruşunun gevşetilmesini rahatlıkla destekleyebilmesi için birkaç ay daha iyi enflasyon verileri görmesi gerektiğini vurgulayan Waller, veriler güvence verirse bu yılın sonunda faiz indirimini düşünebileceklerini bildirdi.

Fed'in Denetimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Barr, enflasyonla ilgili hala yapacak işleri olduğunu ifade ederek, daha önce düşünülenden daha uzun süre para politikasını sıkı tutmak gerekeceğini belirtti.

Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic de faizleri düşürmek için acele etmediğini, enflasyonun artmaya başlamayacağından emin olmak için daha uzun süre beklemeyi tercih edeceğini anlattı.

Enflasyonun nispeten yavaş bir şekilde düşmesini beklediğini ve dördüncü çeyrekten önce faiz indirimi öngörmediğini dile getiren Bostic, Fed'in ilk faiz oranı hamlesi konusunda dikkatli olması gerektiğine dikkati çekti.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Son düzenleme : nohut; 22-05-2024 saat: 00:02.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

3. Conflict
    @ConflictTR

Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği, Resmî Gazete de yayımlandı.

Ek: https://resmigazete.gov.tr/eskiler/2...20240522-1.pdf

https://x.com/ConflictTR/status/1793027787659313387
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

4.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    XLBNKYVADE artı yüze 1,3 açtı.
    Hadi bakalım.
    İnşallah tombul parmak değildir.
    Banka hisselerinin vadelileri eksi iken banka endeksi vadelide artı yüze 1,3 açmıştı.
    Demek birileri Yapı Kredi işini daha önceden biliyormuş.

5. Conflict
    @ConflictTR
    ·

İran'ın Lorestan bölgesi istihbarat başkanı Hüseyin Rahimi, kimliği belirsiz kişiler tarafından vurularak öldürüldü.

https://x.com/ConflictTR/status/1793037030596710494

6.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Conflict
    @ConflictTR
    ·

İran'ın Lorestan bölgesi istihbarat başkanı Hüseyin Rahimi, kimliği belirsiz kişiler tarafından vurularak öldürüldü.

https://x.com/ConflictTR/status/1793037030596710494

7. KAP: KCHOL [YKBNK ] KOÇ HOLDİNG A.Ş. Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1289309
    Dosyalar:

Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama 2024-05-21
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 05.04.2024, 21.05.2024
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Basın-yayın organlarında bağlı ortaklığımız
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’de (YKB) sahip olduğumuz payların satışına yönelik
    görüşmelerin son aşamaya geldiğine dair çıkan haberlere ilişkin olarak
    21.05.2024 tarihli açıklamamızda özetle; konuyla ilgili ön görüşmelerin devam
    etmekle birlikte Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 Özel Durumlar Tebliğ
    kapsamında kamuya açıklama yapılmasını gerektirecek nitelikte bir gelişme bulunmadığı
    kamuya açıklanmıştır.

Bu açıklama sonrasında da medyada konuyla
    ilgili farklı haber ve yorumlar ile yatırımcı soruları devam etmiş olup, söz
    konusu haberlerde işlemin detaylarına ilişkin olarak verilen bilgiler gerçeği
    yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili somut gelişme olması halinde ilgili
    düzenlemeler uyarınca yatırımcılarımız ile paylaşılacak olup, Şirketimiz
    tarafından yapılan açıklamalar dışındaki bilgilere itibar edilmemesini önemle
    hatırlatırız.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer
    almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması
    durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Bence KOç bu süreci iyi yönetemedi. Dün de madem bu açıklamayı şimdi attığınız gibi seans öncesi ataydınız. Dün bile niye saat 11:23 beklendi. Bence ceza gelmeli.

Yoksa bunları bundan sonra herkes yapar. Bu kadar alenisi de biraz fazla artık.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 248/517 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •