Sayfa 801/858 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851 ... SonSon
Arama sonucu : 6860 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ben yine belli bir eşiği aştım portföyde. Ortakların huzurunda froto'ya teşekkürlerimi sunuyorum.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Ben yine belli bir eşiği aştım portföyde. Ortakların huzurunda froto'ya teşekkürlerimi sunuyorum.
    Bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum. 2013 ve 2014 dışında yılda 2 kez temettü vermiş. Bereket versin.
    2013 2014 te yatırımlar vardı.Onun etkisidir.
    Ürün gamı değiştiği zaman temettüde frene basıyorlar demek ki.
    Ytd

4. Yapı Kredi Yatırım, #FROTO finansallarını yorumladı 👇

📍Şirket tarafından paylaşılan 2024 yılı için ortalamada yıllık %13 satış hacmi büyümesi hedefinin ulaşılabilir olduğunu düşünüyoruz.
    📍#FROTO’nun 1Ç24 sonuçlarını, operasyonel marjlardaki gerileme nedeniyle hafif olumsuz karşılasak da, yıllıklandırılmış verilerde anlamlı bir olumsuz durum gözlemlemediğimizden ve şirketin borçluluğu gerilediği için, bir bütün olarak baktığımızda “nötr” olarak değerlendiriyoruz ve sonuçlara piyasa tepkisinin de sınırlı kalabileceğini düşünüyoruz.
    Aracı kurumları iplemeden okumak faydalıdır.
    Ytd

5. Kral ya kral bistin kralı yine yukarıdan satıp aşağıdan alma fırsatı verdi bize büyüksün Ford

6. Read 500 pages every week. That's how knowledge works. It builds up, like compound interest. All of you can do it, but I guarantee not many of you will."

— Warren Buffett

7. Yan tahta mevzusundan gına geldi, niye gitmiyomuş. FROTO TTRAK Enf. düzeltme yapmadan 3-5 kat artmış özkaynaklar EM ile yüzde 3-5 artı hatta ttrak da eksiye düşmüş, yeni yeni farkına varıyoruz. Her şirketin karakteristiği yapısı farklı tabii de bence 2024/1bilanço açıklayan çoğu şirketin sermayesinin enf. ile mum gibi eridiğini göreceğiz. Gerçeklerle o zaman yüzleşecek piyasa. Bu gibi kale şirketlerin değeri daha da çok anlaşılacak.
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

8. gövde 1219 u geçemiyor..iğnelere dikkat.

Sayfa 801/858 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •