Sayfa 69/388 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 545 - 552 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

RYGYO Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2767064 Yıllık Değ%:-70

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Rakamları yorumlayabilecek arkadaş var mı?

3. Finansman gideri öncesi kâr, çeyreksel olarak 20'den 28'e fırladı bu çeyrekte. Kurdan bağımsız bakıldığında GYO artık kârlılığı yakalamış görünüyor. Kira gelirlerinde yine bu çeyrekte artış olmuş. Üstelik Mayıs'ta teslim edileceği söylenen Esenyurt hala teslim edilememişken. Diğer büyük depo Orhanlı'da da inşaat devam ediyor.

Kurlarda sıçrama olmazsa bu kârlılık artarak istikrarlı şekilde devam edecek. Kura olan bağımlılıkta önümüzdeki sene konut projesinden gelecek nakitle azaltılacak ve kârlılık pekiştirilecek. RYGYO'nun tek ihtiyacı olan şey taze nakit girişi. O da konut projesiyle önümüzdeki sene olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Finansman gideri öncesi kâr, çeyreksel olarak 20'den 28'e fırladı bu çeyrekte. Kurdan bağımsız bakıldığında GYO artık kârlılığı yakalamış görünüyor. Kira gelirlerinde yine bu çeyrekte artış olmuş. Üstelik Mayıs'ta teslim edileceği söylenen Esenyurt hala teslim edilememişken. Diğer büyük depo Orhanlı'da da inşaat devam ediyor.

Kurlarda sıçrama olmazsa bu kârlılık artarak istikrarlı şekilde devam edecek. Kura olan bağımlılıkta önümüzdeki sene konut projesinden gelecek nakitle azaltılacak ve kârlılık pekiştirilecek. RYGYO'nun tek ihtiyacı olan şey taze nakit girişi. O da konut projesiyle önümüzdeki sene olacak.
    esenyurtun teslim edilmediğinden emin misiniz ? mayıs ayında teslim edilecek kira ödememeleri başlayacaktı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    50 kuruş maliyet ile 4 yıl bekledim.. 72 kuruştan sattım.. geri döndüm..inceliyorum

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    50 kuruş maliyet ile 4 yıl bekledim.. 72 kuruştan sattım.. geri döndüm..inceliyorum

Sayın EFT bu hissenin iyi takipçisi ve bilgi paylaşıcı birkaç kişiden biriydiniz. Hisse gerçekten usandırmıştı. Bir de sahibinin güven vermemesi söz konusu olunca ilk fırsatta kaçan çok oldu sanırım. Sizi tekrar sizi burada görmek hisse sahipleri adına olumlu bir gelişme olur.

7. Aman diyorum eft mümkünse borsalardan uzak durmakta fayda olduğunu düşünüyorum.birşeyler için pozisyon alıyorlar.kötü günlerin ikinci perdesi...

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by 60zrf Yazıyı Oku
    Sayın EFT bu hissenin iyi takipçisi ve bilgi paylaşıcı birkaç kişiden biriydiniz. Hisse gerçekten usandırmıştı. Bir de sahibinin güven vermemesi söz konusu olunca ilk fırsatta kaçan çok oldu sanırım. Sizi tekrar sizi burada görmek hisse sahipleri adına olumlu bir gelişme olur.
    Teşekkürler.. bu hisseyi 40 kuruştan 70 kuruşa kadar topladım.. 52 kuruş ortalama halen duruyor.. bugün zirveden bir miktar aldım.. aynı şekilde reysas da aldım.. ve alırken emin olun tekrar 40 kuruşa gelse de bunu göze alarak alım yapma tarzım vardır.. peki şimdi neden bu seviyeden alım yaptım ki.. borsada satış bekleniyorken..1.si önceki alımın ile aynı aslında.. 2. Trend başladı..ve daha bitmedi
    3. su endeksi dinlemiyor.. 4.su endeks teknik olarak 140 binden döneceğini bir arkadaşım yorumlamisti..5. si herkes nasibini yer.. bol kazançlar şimdiden..

Sayfa 69/388 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •