Sayfa 207/898 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tamtam Yazıyı Oku
    Tahtada bugün 11 milyon lot açık yapılmış. Illa tepki verecek, sonsuz düşmez panik yapmamak lazim ,panik yapılırsa yanlış kararlar verilebilir.sadece bu iş için değil her işte acale etmeden panik yapmadan karar verin.

O kadar açık yapılmışsa eğer almak ve kademelerde mal bulamazlarsa mecburen çekecekler tahtayı yukarı. Bir babayiğit ciksa acikcilara ders verse.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Malesef aciga satislara bakarak boyle bir fikir sahibi olmak dogru degil. Hisse satisini yapan herkimse yarin virman yapar bi bakmissin acik falan kalmamis. Ama keske dediginiz gibi olsaydi

2. Oda olabilir ama bu kadar mali nerden bulacak virman için. Yarin Eğer bu tahta yukarı giderse bu akşam gelen haberden dolayı olabilir mi.tahta yapıcı ne yaparsa o oluyor. insanlar borsaya yatırım yapmiyor diye konuşuyorlar korumuyorsun ki sen nasıl yapsın. Patrondan,acikcidan,spekulatorden,manipiloterden koru insanlari gelsin yatirsin ama nerde.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .................................................. .........................
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

3. Benim anladığım bizim borsada mantık şu patron / spek ve ekibi ortak bir karar alıp ky yı ışın içine çekerek sömürüyorlar...

Ne zaman düşen bir hisseye denk gelsem ya patrona ya da spege bela okunuyor. Ygyo da bende maliyetlenen .87 kuruş maliyetim var.

70 _ 72 aralığından tepki gelmeli buradan daha aşağısı ciddi infial olur gibi 60 kudüslü rakamları hiç düşünemiyorum. Inşallah 1.10 ve üzeri maliyetli olanlar yoktur. Kısa zamanda 85 denemesini bekliyorum. Gördüğüm sağlam bir operasyon yediği için 1.30 u uzunca bir süre göremeyebilir. Inşallah yanılırım tekrardan çıkışa geçer...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

4. Soyle oluyor sirket sahibinde yada spekte milyonlarca lot var. Islem yapmak istedigi kuruma emir veriyor aksamda aciga satislari virmanla kapatiyor

5. Hisseleri sanki ne kadar deger kazandı aşağı geliyor ?

6.  Alıntı Originally Posted by mahooni Yazıyı Oku
    Hisseleri sanki ne kadar deger kazandı aşağı geliyor ?
    %450 yeterli mi

7. Kap a açıklama yapmışlar, olağandışı fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili herhangi bir özel durum yok diye

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günaydın.. teorik eşleme görebilenler açılışa doğru paylaşabilir mi acaba?
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

Sayfa 207/898 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •