Sayfa 104/196 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 825 - 832 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Ayrıca bu birleşmeler sonrası çimentaşımızın yüzde 63 ile sahibi olduğu Recydia şirketimizin 300 trilyonun üzerinde bir sermayeye sahip şirket olacağını, piyasa değerinin ise Avrupa ve Türkiyenin en büyük kapasiteli evsel atık şirketi olması, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile olan 25 yıllık sözleşmeye sahip olması nedenleri ile piyasa değerini ne olacağını burda irdeleme imkanımız olabilir...YTD...

2. Sayın karadereliye seslenmek isterim. Değerlendirmelerinin altına bende imzamı atarım. Ancak dediğin gibi borsa kotundan çıkmak isterse biz küçük ortaklara herhalde 7.5 tl fiyat vermeyecektir. Özsermayesine göre olması gereken fiyat en az 12 tl. Yapılması zorunlu olan borsa kotundan çıkması durumundaki değerlemelerde ise özsermayenin şu andakindekinden ne kadar yüksek çıkar o da büyük bir fırsat içeriyor. Ayrıca ben borsadan çıkacağını hiç düşünmüyorum. İtalyanlar türkiyeye yaptıkları çimentaş yatırmından oldukça memnunlardır diye düşünüyorum. Yatırımını tamamlamış, borçlarını sıfırlamış, pırıl pırıl bir çimentaş var karşımızda.
    Elinde tuttuğu arsalar mı dersiniz, yaptığı ve yapacağı konutlar, oteller, iş merkezlerimi dersiniz, tüm Türkiyede faaliyet göstereceği atık işi mi dersiniz yani ne ararsanız olumlu anlamda çimentaşda fazlası var eksiği yok. Sabreden ortakların karşılığını alacağını düşünüyorum.Tecrübelerim bana bunu anımsatıyor.
    Ayrıca Bay bilirkişi, DRufuk, karadereli sizler de şirketimiz ile ilgili yorum yaparsanız bereketli olacağına inanıyorum. Selamlar...YTD...

3. altındaki şirketler birleşiyor.çimentaşın o.ü. genel kurul yapmasına gerek yok.uzun yıllardır o kadar detaylı yazdım ki cment hakkında,yazılacak yeni bir şey yok.borsanın en ucuz çimento şirketi.birçok gyo dan fazla gayrimenkulü var ve çoğu değerleme yapılmamış durumda.kasaya patronların yatırması gereken çok yüklü bir para...
    çoğu şirkette olduğu gibi bunun da bir gün zamanı gelecek.sabreden veya şansı olan kazanacak.kısmette yoksa herşey boş.
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Şimdilik bu kadar geçmiş bilgisi paylaşmamız yeterli
    İyi bir hafta olsun herkese...

5.  Alıntı Originally Posted by Hfy Yazıyı Oku
    Çok az sayıda olan sayın ortaklara merhaba.

Elazığ çimento fabrikamızda afyona benzer bir durum olacak gibi hayırlısı...

http://www.turangazetesi.com/habergo...6793&haber=145

Çimento Fabrikası taşınıyor
    Çimento Fabrikası’nın taşınması bizim olmazsa olmazımızdır. Fabrika bölgenin gelişmesini engellemektedir. Biz bunu yaparken yatırımcıyı da küstürmemeliyiz. Yer çalışması yaptık. Yerimiz de uygun görüldü. Kasım ayı içinde sahibi İtalya’dan gelecek. 2-3 yılı içinde çimento fabrikası yerinden kalkacak.
    Dostum aynen senin gibi düşünüyorum..Ağzına ve emeğine sağlık.....Süper bilgilerrr...Anlayan anlamış mesaj alınmıştır...2010 dan beri bekliyorumm...Şerefsizlere 1 lot zırnik yok.17:40 TL satmadimm..hedeff 100.TL...YTD....Selam ve dua ile...

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin haftaya alıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin +362 olurken, ortalama tahmin +359 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 29 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +653 puan olurken, en düşük beklenti +108 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin tamamı pozitif açılış tahmininde
    bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +362
    Ortalama : +359
    Maksimum : +653
    Minimum : +108
    Katılımcı: 29

7. 10 tl olmadan girilmez

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. S.a ..Günlük pasta atan arkadaşımız varmı...Teşekkürler

Sayfa 104/196 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •