Sayfa 300/964 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    cinali, BEDELLİ demişsin konuları karıştırma!!!

ZT cebinden çıkartıp şirketi kurtarmak için kasaya para koyacağını mı zannediyorsun, yolunacak KY varken
    zekanı zorlama bunu kavramaya senin bilgin yetmez.senin gittiğin yere ben kaçkez gittim bilmen için kaç fırın ekmek yemen lazım tahmin etmek zor.

2. hala BEDELLİ diyor....

Ben diyorum SERMAYE AZALTIMI/EŞ ZAMANLI SERMAYE ARTIRIMI...

ikisinin arasındaki FARK ı biliyon mu?

Yeni gazcı senmisin yoksa... YENİ YÖNETİM YENİ YÖNETİM baş tacı edecen mi sende

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sen daha çömezsin bu konuları bilmezsin keşke bedelli eğer böyle bir karar alırsa söz sana 500 lot kervan hissesi virmanluyacağım
    senin memsadaki üzüntünü hafifletmek için.memsa ya ne oldu dr.hergün bakıyorum aynı fiyat hiç değişmiyor.patrondan fazla hissen olduğu için övüneceğine hisse kot dışı kalmasına az kaldı dövünmeye başlamak için şimdiden ısınma hareketlerine başla istersen.
    düşene vurmak tarzım değildir ama kaşınanı kaşımak lazım

3. belli ZEKAN ortada

KEZBAN yengenin CİLVESİNE kim kaptırdı seni

zekanı zorlama bunu kavramaya senin bilgin yetmez.senin gittiğin yere ben kaçkez gittim bilmen için kaç fırın ekmek yemen lazım tahmin etmek zor.

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Sermaye azaltımı eş zsmanlı sermaye artırımı sanırım ne demek olduğunu hiç bilmiyosun!!!

Şirket batıyor , tek kurtuluş bu derse ? SPK ya...

Binlerce KY olan şirketin batsın mı diyecek SPK...

Senin gönlün zengin olabilir 300 SPARTALI nın cebinde parası yok , yeni yönetime gireceklere verecek...

Sen önce bi çalış , başından hiç geçmemiş belli... Beleş alınmış 400 milyon lot buhar olsa ZT dokunmaz ama KY cebinda para yoksa bir gecede hisseleri buhar olup rüçanları 1-2 kuruşa ZT kaptırsa!!!!!!

Çalış cinali çalış
    kendinle yine çelişiyorsun.batmış şirket diyorsun ondan sonrada rüçhanların zeynepe kaptırılmasından bahsediyorsun.doktor sen mesleğini yap.anlamadığın işlerde ahkam kesme.rüçhanların zeynepe gitmesine üzülüyorsan bunlar borsada alınıp satılıyor sen alırsın .cinali hep dersine çalışır bilmeyenlerede öğretir bildiklerini esirgemez.kimseyi yanıltmak için yalan yanlış yazma ********liği yapmaz bunu yapanada Allah belesını versin demeyi bir görev edinen bir borsa yatırımcısıyım

5. Hay maşallah ne kadar kervan hissesi olmayan adam varsa hisselerinizi satın demeye getiriyor. Allah sayılarını arttırsın.

6. Hergün bakmana gerek yok MEMSA ya... sayın PROF... FİYATI yok ki.. Hergün aynı olsun...

Kıçımıza tekmeyi attı BİST... Maksimum 6 ay kapalı...

Yorma kendini MEMSA yı hergün alırım diye bu espriydi... bunu anlayacak ZEKAN vardır... bazıların yazdıklarımı anlama algılama kapasitesini görüyoruzda

MEMSA nın REKLAMINI yapmayı bırakın... millette bişey var zannedecek...

sen daha çömezsin bu konuları bilmezsin keşke bedelli eğer böyle bir karar alırsa söz sana 500 lot kervan hissesi virmanluyacağım
    senin memsadaki üzüntünü hafifletmek için.memsa ya ne oldu dr.hergün bakıyorum aynı fiyat hiç değişmiyor.patrondan fazla hissen olduğu için övüneceğine hisse kot dışı kalmasına az kaldı dövünmeye başlamak için şimdiden ısınma hareketlerine başla istersen.
    düşene vurmak tarzım değildir ama kaşınanı kaşımak lazım

7. oooohoooo oooo

Senin daha SERMAYE AZALTIMI , EŞ ZAMANLI SERMAYE ARTIRIMI ne demek onu bildiğini ZANNETMİYORUM...

azcık OKU ÇALIŞ ÖĞREN sonra TARTIŞALIM bu konuyu...

bende konuya HAKİM ZANNETİP yazıyorum sana...

hadi sen bi ÇALIŞ sonra GEL...

BORSA da nasıl KY soyulur onu öğren yani..

kendinle yine çelişiyorsun.batmış şirket diyorsun ondan sonrada rüçhanların zeynepe kaptırılmasından bahsediyorsun.doktor sen mesleğini yap.anlamadığın işlerde ahkam kesme.rüçhanların zeynepe gitmesine üzülüyorsan bunlar borsada alınıp satılıyor sen alırsın .cinali hep dersine çalışır bilmeyenlerede öğretir bildiklerini esirgemez.kimseyi yanıltmak için yalan yanlış yazma ********liği yapmaz bunu yapanada Allah belesını versin demeyi bir görev edinen bir borsa yatırımcısıyım

8. Nerenle okuyun... ALGI yapma...

KEZBAN yengenin CİLVESİNİ sev yeter...

Birgün sende aldıkalarını ZT ye 1,66 TL satma rüyasından uyanırsın

Yıllardır UYANDIRAMADIĞIMIZ ortada...

Alıntı Originally Posted by kaptan mehmet Yazıyı Oku
    Hay maşallah ne kadar kervan hissesi olmayan adam varsa hisselerinizi satın demeye getiriyor. Allah sayılarını arttırsın.

Sayfa 300/964 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •