Sayfa 173/672 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Bence bugün 1.41 pasiften alanları sevindirik yapıp muteakip seanslar basacak olabilirler 1.40 altına.

Çünkü Türkiye ve Dünya gündemi açısından hava çok puslu.

Bu tür havalarda volatelitesi en düşük hisseler dahi tutunamayabilmektedir.

Sevgi ve saygılarımla.
    Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by RAINBOW Yazıyı Oku
    Bence bugün 1.41 pasiften alanları sevindirik yapıp muteakip seanslar basacak olabilirler 1.40 altına.

Çünkü Türkiye ve Dünya gündemi açısından hava çok puslu.

Bu tür havalarda volatelitesi en düşük hisseler dahi tutunamayabilmektedir.

Sevgi ve saygılarımla.
    1.36 görse de mal toplasak.

3. Kombine organize borsa payları el değilimi memlekette başka örneği yok itinayla hisse pazarlaması baskılı destek sınırsız kim bunlar😎👀organizeler

4. Al şunu koy cebine ya abi istemem ya al oğlum işte hakkınız sizin ya abi neyse alalım bari oh ne sistem ama lüküs hayat oh be rahat görme duyma bilme vayyyy beeeee

5. getirdi destekten kapattı bakalım yazdığım seviyeye indirdi ikinci bir şans mı hedef daha aşağısı mı bakacağız neyse desteğe indirdiler rahat etmiştir umarım
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez ve o şekilde değerlendirilemez kendimce düşüncelerimdir.

6. grafikte bu bana göre

DyERMZ.jpg
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez ve o şekilde değerlendirilemez kendimce düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by ADAM Yazıyı Oku
    getirdi destekten kapattı bakalım yazdığım seviyeye indirdi ikinci bir şans mı hedef daha aşağısı mı bakacağız neyse desteğe indirdiler rahat etmiştir umarım
    Adamlar kedinin fareyle oynadığı gibi hisseyle oynuyorlar, istedikleri gibi grafik çizdiriyorlar, tam profesyonel hırsız olmuşlar, hisse göründüğünden çok sığ, çoğu işlem fiktif, aynı fiyattan, istedikleri fiyata indiriyorlar, buna kimse çıkıp mani olmuyor, bir de iş yatırım ve finansmandan satış yapıyorlar, gel çık bu iş grubunun hissedinden. Bu işi yapan bir ortak, galiba karanlık odada bile kimin ne sattığını görüyorlar sanıyorum, çoğu zaman takip ediyorum 1 lot fazla ile düşükten kapatıyorlar. Ortaklar bir şifre ile kim alıp sattııklarını görüyorlar diye duymuştum, bu tesadüf olamaz.

1.36 ya çekmek istiyorlarsa buyursunlar, bizde ağırlığımızı artırırız. Rüzgarı arkamıza alana kadar bekliyeceğiz.

Alın işte iş yine işbaşında, teknik çiziyor. Aktifdeki alıcılardan 100 lot civarı çok mal vererek,hisseyi alışta başlatıyor. Piramit ilk alıcı
    pasifte. 163 lot çalışmış pasife. Adam aktif alıcının ne kadar olduğunu nasıl görebiliyor, 163 lot fazla yazmış, alıcı lotundan fazla.
    Son düzenleme : viopandtrade; 19-09-2017 saat: 10:10.

8. 1.20 olmasa bari

Sayfa 173/672 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •