Sayfa 364/709 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Angry

Geçen hafta keşke 1.95'lerden alsaydım dediğim hisse 1.80

Acele etmeyeceksin yavaş yavaş alttan toplayacaksın işte

Ortalamam 2.09

Nakit:0

2. Az geldi tahta sahibine

1.76

3.  Alıntı Originally Posted by borsaci89 Yazıyı Oku
    Az geldi tahta sahibine

1.76
    Speğin arayıpta bulamayacağı ortam nede olsa düşürsün bakalım ama dikkatli düşürsün sonra malını alıverirler donsuz kalır ortada.

4.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Speğin arayıpta bulamayacağı ortam nede olsa düşürsün bakalım ama dikkatli düşürsün sonra malını alıverirler donsuz kalır ortada.
    1 adet bile satmadım. Batarsam patronla beraber batarım
    Öyle yada böyle bu rüzgar sert esti ama elbet dinecek!

Yatırım tavsiyesi değildir!
    O vermeden, Sen ver eline!

5. Yıldırım: Durup dururken bir maceraya girmeyiz ama ülke menfaatlerine halel getirecek bir durum olursa, onun da karşılığını veririz

Yıldırım: İran, Türkiye ve Irak iyi bir koordinasyon halinde bu krizin büyümeden çözümü için bütün gayreti gösterecek

Yıldırım: Bunu topyekün bir savaş olarak düşünmeyin, biz savaşa girmiyoruz

Yıldırım: Bir çatışmasızlık alanı oluşturmak için birlikte adım atıyoruz, bunu savaş diye nitelemek yanlış olur

Yıldırım: Vatandaşlarımız rahat olsun, savaşa falan girdiğimiz yok, bir endişe havası oluşturmayalım, bunlar noktasal operasyonlardır

Yıldırım: (Almanya) Artık seçim havası bitti, geçim havası başladı, normale dönelim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Savaşa gitsek 5 milyon luk Barzani'yi mi yok edemeyecegiz neyle kiyaslaniyoruz arkasindakileri hesaba katmiyorum tabi ama savaş olsa bu bizim.lehimize olur misakı milli sinirlarimiza kavuşmuş petrolün kontrolünü ele geçirmiş oluruz buda bizi zenginleştirir.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Yıldırım: Durup dururken bir maceraya girmeyiz ama ülke menfaatlerine halel getirecek bir durum olursa, onun da karşılığını veririz

Yıldırım: İran, Türkiye ve Irak iyi bir koordinasyon halinde bu krizin büyümeden çözümü için bütün gayreti gösterecek

Yıldırım: Bunu topyekün bir savaş olarak düşünmeyin, biz savaşa girmiyoruz

Yıldırım: Bir çatışmasızlık alanı oluşturmak için birlikte adım atıyoruz, bunu savaş diye nitelemek yanlış olur

Yıldırım: Vatandaşlarımız rahat olsun, savaşa falan girdiğimiz yok, bir endişe havası oluşturmayalım, bunlar noktasal operasyonlardır

Yıldırım: (Almanya) Artık seçim havası bitti, geçim havası başladı, normale dönelim

Artık savaşlar öyle meydan savaşı gibi olmuyor. Bence barzani iti için çin işkencesi gibi bir durum başlayacak. İran dibinde mini israil istemez. barzani için sonun başlangıcı.

8.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Artık savaşlar öyle meydan savaşı gibi olmuyor. Bence barzani iti için çin işkencesi gibi bir durum başlayacak. İran dibinde mini israil istemez. barzani için sonun başlangıcı.

Barzani batılı dostlarının gazıyla kendi bindiği dalı kesiyor farkında değil. Ateşle oynuyor yanacak.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 364/709 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •