Sayfa 10/210 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1675 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Evet şirketin dolaşımda çok hissesi varmış gibi görnüyor ancak İnfo nun fonundaki toplu mal kimin acaba??.. Biliyorsunuz info şirket patronlarına veya büyük portföy sahiplerine özel fon kuruyor.. Gübre fab sında ki Oğuzhan Şahinkaya gibi..Burada halka açıklık fazla gibi ama kademelerde mal yok..Mia da bundan fazla ama dün tavandı..
    Yatırım fonları alıp çekmeceye kilitlediler,elleşmiyorlar,,,sığ hisse olmasından belli değil mi?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

agrotu yükselten fonlar girmiş diyorlar.,,garan
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. 1.30 cent tarihi dolar zirvesi böylelikle geçilmiş oldu
    39.50 civarı an itibariyle o zirvenin tl karşılığı
    Üstünde 2 gün kapanış yapmalı bence

4. 39.50 tek seferde geçermiki ? az vardı verdim 40.90-41 arası gelmesini bekleyeceğiz ytd.

Bofa da alımları artırdı.826000 lot.

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    39.50 tek seferde geçermiki ? az vardı verdim 40.90-41 arası gelmesini bekleyeceğiz ytd.
    İçerideki bilgiler( gelecek iş anlaşmaları ) olumlu olmalı ki,agresif alımı tercih ediyorlar ki,hiç kimse düşen borsada yüksek alım yapmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    39.50 tek seferde geçermiki ? az vardı verdim 40.90-41 arası gelmesini bekleyeceğiz ytd.
    Geçerse eğer (bence geçti) çanak katlamaya gider ki şimdi o rakamı söylemiyeyim sonra buraya gelip goy goy falan diyorlar.

Goy goyculara selam Ardyz otobana çıktı yola tam gaz devam.

8. insallah tek seferde geçer ustat numunelik vardı 35 lerden almıştım
    dün 39.50 den sattım geri aldım akşam bugünde akşama kapanışa bakacagız ytd.

Sayfa 10/210 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •