Sayfa 10/21 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 166 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AKFYE - Akfen Yenilenebilir Enerji A.Ş.

1. dün yapılan işlem hacmini geçti . y t d

2. Şu saniye 23.04ten sattım, benim yeterli. Rastgele 🖐️

pd/dd : 3,,astor da bu oran 17 ...

astor özkaynaklar..3.310 iken

akfen ..7.072

şuan 3ç kara gore fk 16 ..akfye

astor 4ç kara gore fk 31..

son çeyrekle beraber akfen daha da ucuzlayabılır...ada mevzusu bıraz kafa karıştırsada...piyasa bildiğini okur..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

akfen ..7.072

son çeyrekle beraber akfen daha da ucuzlayabılır...ada mevzusu bıraz kafa karıştırsada...piyasa bildiğini okur..!!!
    Hocam sizi ALFAS'tanda hatırlıyorum. hatta bir dönem Gesan...
    akfen holding bu firmalardan çok daha büyük ve kurumsal firma. daha iyi yerlere geleceğini şahsen düşünmekteyim.

Alıntı Originally Posted by raprap29 Yazıyı Oku
    Hocam sizi ALFAS'tanda hatırlıyorum. hatta bir dönem Gesan...
    akfen holding bu firmalardan çok daha büyük ve kurumsal firma. daha iyi yerlere geleceğini şahsen düşünmekteyim.
    doğrudur dostum,bu şirket daha kalıtelı ve pıyasaya guven veren ınsanların elınde olsaydı çok farklı hesaplamalar yapılabılırdı,ancak malesef gerek arzda yapılan yanlışlar gerekse şirket sahipleri hakkındakı olumsuz algı yatırımcıları olumsuz düşünmeye sevk edıyor..ama herseye rağmen pıyasa bıldıgını okur herzaman!!!..tarafsız bır gözle şirkete bakma şansımız olsa pd/dd ve fk üzerinden en ucuz sektor hıssesı neredeyse..tabı çok onceden arz olmuş şirketlerı katmazsak..şirket yetkılısıde enerjının depolanması uzerınde çalışmaları olduğundan bahstemıştı...bakalım zaman ve pıyasa ne gösterecek...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. 2022 yıl sonu bilançosu açıklandımı..? ne zaman açıklanacak acaba?? süre çoktan geçti..

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

akfen ..7.072

Sayın kwon3, bence kıyaslamayı yanlış şirketle yapıyorsunuz..Akfen bir enerji üretim şirketi RES GES HES santralleri var.. Elektrik enerjisi üretip satıyor.. ASTOR bir sanayi şirketi Yüksek gerilim Trafo üretip satıyor.. Büyük ihtimalle Akfen de trafolarını Astor dan satın alıyordur.. Burada kıyaslama yapacaksanız aynı sektörden olan bir enerji şirketi ile yapmak gerekir.. Örneğin AYEN enerji ile kıyaslarsanız farklı rakamlar bulursunuz ki Ayen enerji de F/K..4.6 PD/DD 1.92 ki daha Akfen nin yıl sonu bilançosu henüz gelmemiş..Maalesef bu yanlış yapılan halka arz furyasında bu hesapları tutmuyor..tutmazda.. bol kazançlar dilerim

Sayfa 10/21 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •