Sayfa 100/386 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3081 madde; 793 - 800 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    3. ceyrek ciro beklentim 1.3 milyar, 4. ceyrek estimate im 1.6 milyar. Boylelikle yili 5 milyarin biraz uzerinde kapatiriz.

Mutevazi bir senaryodur. Bu rakamlarin alti benim icin surpriz olur

https://eksiup.com/p/8d6576677xg8
    1.3 milyar ciro bekliyorum demistim, aynen geldi . 1.5 milyar 4. ceyrek ciro beklentimi tekrar gozden gecirecegim ay sonunda. Tekrar paylasirim burda.

Sayin Hissedarxd'nin belirttigi gibi dava konusuna deginmisler. Hukukla alakam cok yok ama, TR'deki hukuk sistemine de cok guvenemiyorum. Nihayetinde bu dava fiyatin icinde var zaten. Daha kotusu olamaz.

Ozetle begendim bilancoyu. Biraz dhaa inceleyecegim.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Resmen 12 den vurmuşsun üstadım. Tebrik ederim...
    Cok tesekkur ederim ortak! Sirket olarak daha iyisini yapabiliriz.

3. Tebrikler...

Kanunlar geriye işlemez hukukun temel kuralıdır. Aksi bir şey çıkma ihtimali sıfır bence de...

Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    1.3 milyar ciro bekliyorum demiştim, aynen geldi . 1.5 milyar 4. ceyrek ciro beklentimi tekrar gozden gecirecegim ay sonunda. Tekrar paylasirim burda.

Sayin Hissedarxd'nin belirttigi gibi dava konusuna deginmisler. Hukukla alakam cok yok ama, TR'deki hukuk sistemine de cok guvenemiyorum. Nihayetinde bu dava fiyatin icinde var zaten. Daha kotusu olamaz.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Finansallar gider içinde odaş a olan ticari olmayan borcuna faiz gideri yazması lazım... Görmedim....

--satışların maliyetinde aamortisman gideri varmış, 155 milyon kadar; düzelttim..özür...
    Son düzenleme : ft-2; 21-10-2023 saat: 12:40.

Odaş Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş. 1.451.105.087

--bu borcun 9 aylık faizi ne tutar??...450 milyon dan aşağı değildir....

--kömür kullanım maliyeti, geçen 3. çeyrekte toplam üretim maliyetinin %23 ü iken bu sene ayni dönemde %44 ü...

--ana şirketin, bağlı ortaklığa borç vermesinin bir prosedürü vardır...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Odaş Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş. 1.451.105.087

--bu borcun 9 aylık faizi ne tutar??...450 milyon dan aşağı değildir....
    Sh.27 - Dip not:7 Devamı

(*) Ticari alacaklar içerisinde yer alan tutarın vergi ve faiz dahil 1.579.709.889 TL’ lik kısmı dava konusu tutar olup, bu tutar bilanço pasifinde yer alan diğer borçlar ile ilişkilidir.
    Son kez yazıyorum. O para yani ODAS'tan borç alınan ve EPDK'ya ödenen para bilanço aktif ve pasifinde karşılıklı muhasebeleştiriliyor. Dava sonuçlanana kadar da bu ilişki devam edecek. Adamlar zaten açık seçik yazmış bunu dipnotlarda. Nesini anlamadın bunun da şu saçma sapan mesajı yazdın inanılır gibi değil...

Gitmiş, ilgisiz alakasız şeyleri getirmiş buraya. Hey allam...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 100/386 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •