Sayfa 100/388 ÝlkÝlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 793 - 800 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by asuGaGuGa Yazýyý Oku
    3. ceyrek ciro beklentim 1.3 milyar, 4. ceyrek estimate im 1.6 milyar. Boylelikle yili 5 milyarin biraz uzerinde kapatiriz.

Mutevazi bir senaryodur. Bu rakamlarin alti benim icin surpriz olur

https://eksiup.com/p/8d6576677xg8
    1.3 milyar ciro bekliyorum demistim, aynen geldi . 1.5 milyar 4. ceyrek ciro beklentimi tekrar gozden gecirecegim ay sonunda. Tekrar paylasirim burda.

Sayin Hissedarxd'nin belirttigi gibi dava konusuna deginmisler. Hukukla alakam cok yok ama, TR'deki hukuk sistemine de cok guvenemiyorum. Nihayetinde bu dava fiyatin icinde var zaten. Daha kotusu olamaz.

Ozetle begendim bilancoyu. Biraz dhaa inceleyecegim.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Resmen 12 den vurmuþsun üstadým. Tebrik ederim...
    Cok tesekkur ederim ortak! Sirket olarak daha iyisini yapabiliriz.

3. Tebrikler...

Kanunlar geriye iþlemez hukukun temel kuralýdýr. Aksi bir þey çýkma ihtimali sýfýr bence de...

Alýntý Originally Posted by asuGaGuGa Yazýyý Oku
    1.3 milyar ciro bekliyorum demiþtim, aynen geldi . 1.5 milyar 4. ceyrek ciro beklentimi tekrar gozden gecirecegim ay sonunda. Tekrar paylasirim burda.

Sayin Hissedarxd'nin belirttigi gibi dava konusuna deginmisler. Hukukla alakam cok yok ama, TR'deki hukuk sistemine de cok guvenemiyorum. Nihayetinde bu dava fiyatin icinde var zaten. Daha kotusu olamaz.
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

Finansallar gider içinde odaþ a olan ticari olmayan borcuna faiz gideri yazmasý lazým... Görmedim....

--satýþlarýn maliyetinde aamortisman gideri varmýþ, 155 milyon kadar; düzelttim..özür...
    Son düzenleme : ft-2; 21-10-2023 saat: 12:40.

Odaþ Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Þ. 1.451.105.087

--bu borcun 9 aylýk faizi ne tutar??...450 milyon dan aþaðý deðildir....

--kömür kullaným maliyeti, geçen 3. çeyrekte toplam üretim maliyetinin %23 ü iken bu sene ayni dönemde %44 ü...

--ana þirketin, baðlý ortaklýða borç vermesinin bir prosedürü vardýr...

8.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    Odaþ Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Þ. 1.451.105.087

--bu borcun 9 aylýk faizi ne tutar??...450 milyon dan aþaðý deðildir....
    Sh.27 - Dip not:7 Devamý

(*) Ticari alacaklar içerisinde yer alan tutarýn vergi ve faiz dahil 1.579.709.889 TL’ lik kýsmý dava konusu tutar olup, bu tutar bilanço pasifinde yer alan diðer borçlar ile iliþkilidir.
    Son kez yazýyorum. O para yani ODAS'tan borç alýnan ve EPDK'ya ödenen para bilanço aktif ve pasifinde karþýlýklý muhasebeleþtiriliyor. Dava sonuçlanana kadar da bu iliþki devam edecek. Adamlar zaten açýk seçik yazmýþ bunu dipnotlarda. Nesini anlamadýn bunun da þu saçma sapan mesajý yazdýn inanýlýr gibi deðil...

Gitmiþ, ilgisiz alakasýz þeyleri getirmiþ buraya. Hey allam...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Sayfa 100/388 ÝlkÝlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •