Sayfa 100/504 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 4026 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. keko kardeş bu arada senle erbos sayfasında da beraberdik. malesef erbos saçma sapan yönetildiğinden bir türlü hak ettiği yere gelemedi ve orda kala kaldık.
    Sevgilerimle.........

2.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    keko kardeş bu arada senle erbos sayfasında da beraberdik. malesef erbos saçma sapan yönetildiğinden bir türlü hak ettiği yere gelemedi ve orda kala kaldık.
    Sevgilerimle.........
    seni hatırlıyorum dostum...erbosu da yakından takip ediyorum..erbosun ikinci çeyrek karı birinci çeyrek karından biraz daha az gelince piyasa erbosu verdi...şimdilik gittikçe karı artan ,cirosu ve karı büyüyen şirketler hakketiği yere çıkıyor...malumun yazılımların da karı genelde son çeyrekte zirve yapıyor...kafein ilk çeyrekte 1 milyon , ikinci çeyrekte ise 4,2 milyon kar yaptı...türkiyenin en büyük şirketleri ile çalışıyor...işleri de iyi gidiyor...sabırlı olan kazanacak...tek sıkıntı zaman zaman ölü taklidi yapmasıdır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. geçmişte 380 lot erbos hissesi alabiliyordum sanırım 2017 yılı başlarında idi...bu gün ise 2 bin adet alabiliyorum...mümkün olduğunca kaliteli hisselerde vede uygun yerlerden girmeye çalışıyorum...sabrın sonu selamettir bakalım bu ölü taklidine ne kadar sabır edebileceğiz ?? son iki haftadır çok sıktı...işlem hacmini çok çok düşürdü ki bu tür durumlarda hisse ben dip yaptım demek istiyor...olası bir çıkış için tüm şartlar uygundur..bakalım tahta yapıcının keyfi ne zaman yerinde olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bu gün kafein dışında yazılım şirketlerinden aselsan ve kronta da yorumlar yazdım...elinde bulunduranlara kafein ile birlikte güzel müjdeler verdim...sonuçta diğer yazılımlar da bizim kardeşimiz sayılır...bizde veya onlarda yemek pişince onlara da bize de pay düşecek...günümüz teknoloji devridir...teknolojide ileri gittikçe diğer ülkeler arasında sivrilebileceğiz...yazılımın payı her yıl artarak devam etmektedir..kafenin de büyüme hedefleri yüksek...malumunuz geçmiş yıllarda en hızlı büyüyen ilk 50 şirket arasına girebilmiş idi...yazılım şirketleri gerçekten de çok agresif büyüyebiliyorlar...yeter ki güzel yazılımlar yapabilsinler...

bende oğlumu ilk önce 10 parmak bilgisayar kursuna göndereceğim ardından da bir yazılım kursuna göndermek istiyorum...benim oğlanda da çok meraklı bilgisayara zaten..

5.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Keko hocam bu faiz ortamında bistte malda beklemek pek akıllıca değil amaalışkanlık isteriski faiz/doviz/bist olarak bölmek en guzelidir.ben kfeinde artık stopuma gelince beklemiyorum veriyorum alttan almaya bakıyorum.bistten henüz ayrismadi bu yüzden beraber düşünmek mantıklı.YTD
    Üstadım stopunuz hangi seviyedir? Paylaşmanız mümkün mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by meteor98 Yazıyı Oku
    Üstadım stopunuz hangi seviyedir? Paylaşmanız mümkün mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum gün içi 7-710 direnc altta 90-95 destekleri takip ediyorum.canli takip etmiyorsan tradeden uzak dur.tahta sığ lotlari tektek sayiyorlar😁 hacim yaratamiyorlar. en altta 77 zurnanın zırt dediği yer benim için.YTD

7. Son zamanlarda Hergun yukselen hisse olurmu.olurrr😁vertu verus.bakalim kfein nezaman akıllarına gelecek.manasiz bir baskı devam ediyor kfeinde.YTD

8. GÜNLÜK pasta

Sayfa 100/504 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •