Sayfa 100/339 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 793 - 800 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bu gemi su almıyor la çok sağlam yapmışlar
    bu gemi gidecek ama bazı limanlarda yolcu iniş çıkışı olacak...bu normal...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Artık çok bişey yazmayacam anlatıyorum anlatıyorum laf dinletemiyorum o yüzden izleyin
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Yatırım fınasman 130/140 arasında aldığı malı veriyor ,bundan önce mal sattığında gerı aşağıdan verdığı malı alıp tahtayı süren kurumlardan bırıydı ,bakalım tekerrür edecekmı verdığı malı geri alacak mı ,alacaksa aşağıdan mı yukarıdan mı ,, takıpteyız!!!europower da ıyı mal verıyorlar gıbı hacım çok fazla zirve fıyatta ,
    Son düzenleme : kwon3; 30-05-2023 saat: 12:30.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yatırım fınasman 130/140 arasında aldığı malı veriyor ,bundan önce mal sattığında gerı aşağıdan verdığı malı alıp tahtayı süren kurumlardan bırıydı ,bakalım tekerrür edecekmı verdığı malı geri alacak mı ,alacaksa aşağıdan mı yukarıdan mı ,, takıpteyız!!!europower da ıyı mal verıyorlar gıbı hacım çok fazla zirve fıyatta ,
    gesanda da çok alıp veren kurumlar oldu..ama sonunda hedefine de vardı..tam 20 kat çıkış yaptı...kişiler ve kurumlar gelip geçici...önemli olan hedefe varmaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanda da çok alıp veren kurumlar oldu..ama sonunda hedefine de vardı..tam 20 kat çıkış yaptı...kişiler ve kurumlar gelip geçici...önemli olan hedefe varmaktır...
    Aynen katılıyorum Kekocan ,ky iyi şirketı alıp beklemezse zor kazanır ,.al sat zaman kaybı !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Gesan ucuz arz olduğundan 20 kat artmış.cw nin orta- uzun vade X5 yapsa 100 milyar piyasa değeri olur.

7.  Alıntı Originally Posted by ati22 Yazıyı Oku
    Gesan ucuz arz olduğundan 20 kat artmış.cw nin orta- uzun vade X5 yapsa 100 milyar piyasa değeri olur.
    her hisse aynı oranda artacak diye bir kural yok...gesan ilk arz olduğunda yenilenebilir enerji sektörü bu kadar değerli değildi...konjoktür değiştiğinde gesan da değerlenmeye başladı..şu anda da fiyatı istikrarlı...gesan da sektör hisseleri de her yıl katlamalı şekilde büyümeye devam ediyor...

cwene de değer kaç olmalı ?? potansiyeli nedir ?? buna piyasa karar verecek...hiç kimse kesin şuraya gidecek diyemez...sabırla beklemeye devam ediyoruz..şahsen benim için alfasın fiyat seviyelerine çıkması süper olur...tabi ikinci çeyrek bilançoyu da ve arzdan gelen nakitin değerlendirilmesi şeklini de görmek lazım..

8. Avuçlarımın içi çok kaşınıyor Bi hisseden kesin çok kazanacam o yüzden hiç birine dokunuyorum bakalım görelim
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 100/339 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •