Sayfa 1007/1023 İlkİlk ... 7507907957997100510061007100810091017 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 8,049 - 8,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Forunda biri yada birileri diyorki , Doları buralarda al demek yarın öbür gün düşerse diyen kişiyi vebal altına sokarmış. Ben dahil bu forumda yazan, Doları yıllardır elinde tutanlar ne 2 lerin üzerine attığında ne 4 leri kırdığında kimseye buralardan Dolar alın diye bir şey söyledi mi ! Sadace ne dedik , bu gidiş iyi gidiş değil bu ahval ve şerait altında Dolarda yükseliş kaçınılmaz, dedik mi demedik mi ! Dedik ama Dolar almak istemeyen kişiler yada kendileri akırken uyandırma kerizi misali başkalarına almayın diye akıl verenler her seferinde buradan alanın eli yanar dedi mi demedi mi !Şimdi gelinen noktada vebal alacak birileri varsa onlar bu ahval ve şerait içinde Dolarda yükseliş kaçınılmaz diyen bizler mi yoksa yandaşlık yada aymazlık veya tamamen saflık içinde sakın buralardan Dolar almayın diyenler mi ! Hadi bakalım bir suçlu varsa o kim ?
    yahu insafffff
    3 bin kusur yazı yazmışsın demekki boş adam değilsin
    yazdıklarınıda takip ediyorum ve dolar uzun vadede artacak o kesin

benim dediğim şuan bir zafer sarhosluğu var
    ve belkide farkında olmadan 5 6 7 ler telafuz edilıyor
    benim dediğim burdan almak suan rus ruleti olur
    ortam sakınleşir durulur ozaman yapsın adam hamlesini

alttan alamayan adamlar zaten zararda bide burdan alıp terse kalırsa adam kafayı yer

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Çifte vatandaş değilim.
    Avusturya mı

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Avusturya mı

Avusturya , İsviçre vatandaşlığı da kabul edilmişti ama Avusturya çifte vatandaşlığı yasaklayınca birisini seçmek zorunda kaldım.

O zamanki aklımla Avusturya Avrupa Birliğinde olduğu için Avusturya'yı seçmiştim. Şimdiki aklım olsa İsviçre'yi seçerdim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Avusturya , İsviçre vatandaşlığı da kabul edilmişti ama Avusturya çifte vatandaşlığı yasaklayınca birisini seçmek zorunda kaldım.

O zamanki aklımla Avusturya Avrupa Birliğinde olduğu için Avusturya'yı seçmiştim. Şimdiki aklım olsa İsviçre'yi seçerdim.
    Die österreichische Küche ist vielfältig, delikat und weltweit bekannt ..!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Die österreichische Küche ist vielfältig, delikat und weltweit bekannt ..!!!
    Jawohl.....
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    2001 de %90 artmış 1 ayda.
    Seçime kadar rekoru kırar mı ki.
    Bizim Abbas sever rekor kırmayı.
    Gider ayak guiness rekorlar kitabına girer.
    Anasol döneminde 3 yılda 61 TL den 314 TL ye gitti. Sizin hiçbirinden haberiniz yok sanırım.bu millet neden isyan etmiyor zannediyorsun. 15 yılda 3 katına çıkmış. Bu yüzden. Eskiden 2 yılda 3 yılda 3 katına çıkıyordu. Dolar senelerce 1.5 TL de kaldı da sanki göğemi erdik.o zaman da batiyorduk.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    tek hayalim olan Turkiyeye kesin donus ihtimalim azaliyor

ben ona yaniyorum

ayrica dolar 6 TL olsa bile eski alim gucunde degil Turkiyede. Yillarca dusuk dolar yuzunden TUrkiyede cok gereksizce cok fazla para harcadim daha yeni yeni gercek degerine geliyor
    Nasıl alım gücü azalıyor onu anlamadım.

100 bin dolar 500000 oldu neredeyse

Turkey's Lira collapse is accelerating..!!!!!!!

https://www.zerohedge.com/news/2018-...-almost-cooked
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 1007/1023 İlkİlk ... 7507907957997100510061007100810091017 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •