Sayfa 102/136 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 809 - 816 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    14 tl den 44 tl lere varan sert çıkışın düzeltmesi bitti bitecek..ardından bir iki gün artılı olduğu anda tekrardan eski agresif kişiliğine bürünecek diye düşünüyorum...bayrak formasyonu görüyorum...olası çıkışı da sert olacak...
    Hem endeks hem de hisse yoruldu. Realizasyon olacak diye millet diken üstünde. Büyük oyuncular krediyle hisseleri yükseltiyorlar. Kredi almak ta sorun teşkil ediyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    arkadaslar piaysada yatirimci yok, para tukendi , artik artislar daha zor oluyor , hatta spek 3 kurusa tamma eder oldu
    dun YEOTK alayim dedim , hepi topu 100K alacaktim, ben emir veriyorum o cikiyor, yukseltiyorum, cikiyor ,, neyse ,, tepeden aldim, bu gun 202 den 180 dusmus

ayni sekilde , SMART sattim , YEOTK alayim diye, ben sattiktan sonra , hisse ucusa gecti simdi

MIATK sabahtan beridir sbitti, birazini satayim , ATATP alayim dedim,, ben sattim, MIATK +7 cikti

demem o ki spek bile 3 kurusa mahkumken, piaysa biraz yatay gidecek, acilen taze kan ihtiyac var. arap parasi gelip, enerjilere girerse super olur , yoksa surune surune gider ve duser gibi geliyor
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. dayagın ayarı kaçtı gene gavura vurur gibi vuruyor..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    dayagın ayarı kaçtı gene gavura vurur gibi vuruyor..
    Devre kesti, bu hisse kadar devre kesen görmedim. Bu kadarı da fazla.

09.08.2023 tarihli özel durum açıklamamızda Şirketimiz Birleşim Mühendislik A.Ş. ve bağlı ortaklığı Erde Mühendislik A.Ş.'nin İstanbul Eyüp Sultan Göktürk 2.Etap Konut Projesine teklif verdiği ve işveren Cevahir Yapı San. Turizm ve Tic.A.Ş.tarafından ihalenin lehimize sonuçlandığının bildirildiği, kamuoyuna duyurulmuştu.

Bu kapsamda Birleşim Mühendislik A.Ş. ve bağlı ortaklığı Erde Mühendislik A.Ş. ile Cevahir Yapı San. Turizm ve Tic.A.Ş.arasında bugün İstanbul Eyüp Sultan Göktürk 2.Etap Konut Projesi kapsamında;

Mekanik tesisat işleri için : 4.031.209,59 USD +KDV ve 118.456.457,10 TL+KDV,

Elektrik tesisat işleri için : 1.868.790,41 USD+KDV ve 66.543.542,90 TL+KDV olmak üzere sözleşme imzalanmıştır.

İlgili proje kapsamında şirketlerimizin imzaladığı sözleşme bedeli güncel kurla toplam 412.802.400,00 TL (KDV Dahil)'dir.

İş süresi 12 ay olarak planlanmıştır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Kap gönder, yükselt sonrasında sat düşür. Soygun düzeni. Çok güzel bir hareket.

7. Fazla düşmesi tepki aldı patron ihale haberleri göndererek düşüşe dur dedi

8. -4ten kap haberi ile birlikte +4 oldu oradan -5e geldi yine. Bofa bu arada aldığı 600 bin lotu verdi üstüne 150 bin satışa geçti. İlginç şeyler oluyor ama en ufak bir şeyde tahtanın %5 hemen eksi yakması hoş değil. Ges tarafında bir kap gelmediği sürece bu hissenin daha yüksek bir fk ile fiyatlanması mümkün değil gibi

Sayfa 102/136 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •