Sayfa 1024/1366 İlkİlk ... 24524924974101410221023102410251026103410741124 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 8,185 - 8,192 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,871

MNDRS 50-DOBUR 25-KERVT25

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun. Hoparlörün yanındaki uzun kollu mavi gömlekli, kel olan;beyaz tişörtlü çocuğun kolundan tutan,hoca'da benim.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok yakışıklısın abim öyle hapörlör arkasından olmaz.....umarım bir gün o elini tuttuğun yakışıklının mürvetinde:; durumların vesile olması ile tanışmak dileği ile .............. biran önce yılların verdiği sıkıntıları atlatman dileği ile bol kazançlar ...sizin adınıza mutlu oldum durumların iyiye gitmesine
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Çok yakışıklısın abim öyle hapörlör arkasından olmaz.....umarım bir gün o elini tuttuğun yakışıklının mürvetinde:; durumların vesile olması ile tanışmak dileği ile .............. biran önce yılların verdiği sıkıntıları atlatman dileği ile bol kazançlar ...sizin adınıza mutlu oldum durumların iyiye gitmesine
    Amin...İnşallah...

Adalet Bakanlığı........MÜHENDİS ANKARA :
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı....NİKRECE
    Avrupa Birliği Bakanlığı......HAKAN ŞAHİN
    Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı.......CÜNEYT
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı......LÜTFÜ 001
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı.........CEFAKS
    Dışişleri Bakanlığı.........BEYAZSAKAL
    Ekonomi Bakanlığı......BATIK
    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı....HAYAT 2000
    Gençlik ve Spor Bakanlığı........DONKİŞOT
    Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı........DEMOKRAT 76
    Gümrük ve Ticaret Bakanlığı.......İZCİ
    İçişleri Bakanlığı........HEPİLERİ
    Kalkınma Bakanlığı......DENİZCİ
    Kültür ve Turizim Bakanlığı......ZİCO
    Maliye Bakanlığı......TÜCCAR
    Milli Eğitim Bakanlığı.....KORAY
    Milli Savunma Bakanlığı.... APACHE
    Orman ve Su İşleri Bakanlığı....DİDİM2010
    Sağlık Bakanlığı.....BAHTİYAR01
    Ulaştırma VE Haberleştirme Bakanlığı......MEDVİNG
    VEDE BAŞKAN .....AYHAN53
    Canlar kabine de herkeze yer vermek isterdim lakin geriye kalan herkezi BAŞKAN YARDIMCISI atadım
    2ileri1geri ne yaptın ortalıkta yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Elini tuttuğum yakışıklı,öğrencimiz oluyor...onunda mürvetini,bizimkilerinde mürüvvetini görmek nasip olur inşallah hepimize.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Pardon hep ileri olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    çok güzel bir tablo nasıl gözden kaçırmışım bunu.bana verilen görevi şu an ki hemşerimden daha iyi yapacağım kesin de sayın batık ile ekonomi bakanlığında işimiz sakat gibi.
    Allah senide hep güldürsün inşallah.
    ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün bizlere bıraktığı önemli armağanlardan biri olan TBMM... kuruluşu olan 23 NİSAN 1920 gününe hitaben paylaştığım bu kurula destek veren siz değerli dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim .Vatan için verilecek olan en büyüğünden en küçüğüne görevleri layığı ile yerine getireceğinizden hiç şüphem yok .....Hepiniz sağ olun var olun, mutlu mesut olun....
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

8. kervt 33
    sasa 34
    banvt 33

Sayfa 1024/1366 İlkİlk ... 24524924974101410221023102410251026103410741124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •