Sayfa 105/318 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Babamdaki AKbank'ları da İşCTR'ye çevirdik bakalım hayırlı olur umarım..

Bana göre risk, hükümet ve banka regülasyonları bir de hükümet ve ATATÜRK'ün İş Bankası hisseleri...

ALLAH korusun diyelim.

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Babamdaki AKbank'ları da İşCTR'ye çevirdik bakalım hayırlı olur umarım..

Bana göre risk, hükümet ve banka regülasyonları bir de hükümet ve ATATÜRK'ün İş Bankası hisseleri...

ALLAH korusun diyelim.
    Sen ereğlide bile isteye ne riskler almış adamsın, bu risk vız gelir tırıs gider sana

3.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sen ereğlide bile isteye ne riskler almış adamsın, bu risk vız gelir tırıs gider sana
    Haklısın... Ama iki riske birden maruz kalmak tek riske maruz kalmaktan daha riskli Ama aldık, korkmuyoruz!

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Haklısın... Ama iki riske birden maruz kalmak tek riske maruz kalmaktan daha riskli Ama aldık, korkmuyoruz!
    O zaman ben yandım desene, 23 tane riskim var

5. Trendyol ve Polat Enerjideki ortaklıklar, gelmesi beklenen rekor bilançolar ve Cuma gecesi gelen 147 iştirak şirketinin holdingleşerek yeni bir dev holdingin ortaya çıkacak olması, doğacak sinerjilerden büyük beklentiler bence senenin en büyük hikayesini cumhuriyetimizin bizlere emaneti olan iş grubunda ve karlarıyla her gün rekor tazeleyen iş yatırım menkul değerler ailesinde hissedar olarak karşılamak gurur verici! ekranı kapattım, maviliklere tebessümle bakıyorum. tüm ortaklara hayırlı olsun diyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    O zaman ben yandım desene, 23 tane riskim var
    ALLAH korusun... Hem sen yanmazsın akıllı adamsın

Kaldı ki, öyle bir hamle tüm borsayı da etkiler, bu ekonomi yönetimi ile kolay kolay cesaret edemezler diye düşünüyorum ayrıca bu hamle, o durumlar içinde alınmış bir önlem olabilir.

Neyse, siyasete girmeyelim, sıkıntı yok.

7. Yok öyle tavana kitleyip beklemek işctr,böyle hacimli devam..

8. Millet maviliklere tebessümle bakmaya başladığına göre ben ufak ufak uzamaya başlıyım.

Ytd

Kalın sağlıcakla.

Sayfa 105/318 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •