Sayfa 105/149 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1185 madde; 833 - 840 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Tek dileğim vertunun duzeltmeye gitmemesi...cuma -3 yaptık.

2. HADİ GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN

Şirketimizin %40,75 oranındaki iştiraki Aldem Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin halka arz işlemleri kapsamında 01.02.2021 tarihinde (bugün) Şirket Esas Sözleşmesi'nin Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun hale getirilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na ön izin başvurusunda bulunulmuştur.

BEKLEDİĞİMİZE DEĞMESİ DİLEĞİYLE ARTIK VERTU GİBİ SERİLER BEKLEMEK HAKKIMIZ

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    HADİ GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN

Şirketimizin %40,75 oranındaki iştiraki Aldem Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin halka arz işlemleri kapsamında 01.02.2021 tarihinde (bugün) Şirket Esas Sözleşmesi'nin Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun hale getirilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na ön izin başvurusunda bulunulmuştur.

BEKLEDİĞİMİZE DEĞMESİ DİLEĞİYLE ARTIK VERTU GİBİ SERİLER BEKLEMEK HAKKIMIZ
    İnşallah, Horasanlı abim...

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben dün yarısını verdim kalanlar dursun düşerse ekler çıkarsa veririz mantığı devamke. Eşleşme tavan görünüyor ama verus bu sanmam

5. İyi akşamlar herkese
    Bugün tavan kapatması, yarın ne olacağı ve 400K lot patron satışı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir

MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geçen ay inveo hissesindeydim yaklaşık 50tl fiyatlardan patron nominal 1.000.000 adet hisse sattı az biraz oyalansada oralarda soluksuz ulaştığı nokta belli.

Aynısı burada da olur demiyorum yanlış anlaşılmasın ancak her zaman patron satışı negatif olarak anlamlandırılmamalı diye düşünüyorum.Bunun birçok sebebi olabilir.

Bugün patronun satışından kastınız nedir kapta böyle bir haber göremedim.

Ayrıca yabancının tavandan 400 bin lot hisseyi satışınında birçok farklı nedeni olabilir mesela satışı ile tavan bozup larşı taraftan yine kendi satışını karşılayıp bozulan tavanın stresi ve heyecanıyla dökülenleri toplamış olabilir ve ya başka birçok nedeni olabilir dediğim gibi..

Şirketi bu aralar daha yakinen araştırmaya başlamış ve hatta üzerine düşmüş biri olarak beni heyecanlandırdığını söylemem abartı olmaz diye düşünüyorum.

En son beni bu denli kontr ve inveo heyecanlandırmıstı onlarla bağımı şimdi geldikleri noktaya kıyasla daha erken koparmıştım ancak Verus umuyorum ki hem kendisini hem kendisiyle olan ortaklarını sırtlayacaktır diye düşünüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

İyi geceler.

7. Teşekkürler
    İnveo ya baktım 50 den Aralık son haftası gedik ciddi satış yapmış
    Arada gedik satışları devam etmiş neredeyse 1 milyon lot satmış
    Ve hisse 150 olmuş
    Patron derken tabi resmi olsa kap a bildirmesi lazım, kağıdın patronu diye düzelteyim.
    60 üzeri haftayı kapatmasını isterim,
    İnşallah bu sefer olur
    Tabi ki yatırım tavsiyesi değil
    Çok bildiğimden de değil
    Benimkisi beklenti ve öngörü
    Vertu yu örnek alsa yeter
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Geçen ay inveo hissesindeydim yaklaşık 50tl fiyatlardan patron nominal 1.000.000 adet hisse sattı az biraz oyalansada oralarda soluksuz ulaştığı nokta belli.

Aynısı burada da olur demiyorum yanlış anlaşılmasın ancak her zaman patron satışı negatif olarak anlamlandırılmamalı diye düşünüyorum.Bunun birçok sebebi olabilir.

Bugün patronun satışından kastınız nedir kapta böyle bir haber göremedim.

Ayrıca yabancının tavandan 400 bin lot hisseyi satışınında birçok farklı nedeni olabilir mesela satışı ile tavan bozup larşı taraftan yine kendi satışını karşılayıp bozulan tavanın stresi ve heyecanıyla dökülenleri toplamış olabilir ve ya başka birçok nedeni olabilir dediğim gibi..

Şirketi bu aralar daha yakinen araştırmaya başlamış ve hatta üzerine düşmüş biri olarak beni heyecanlandırdığını söylemem abartı olmaz diye düşünüyorum.

En son beni bu denli kontr ve inveo heyecanlandırmıstı onlarla bağımı şimdi geldikleri noktaya kıyasla daha erken koparmıştım ancak Verus umuyorum ki hem kendisini hem kendisiyle olan ortaklarını sırtlayacaktır diye düşünüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

İyi geceler.
    MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vertu giderken gitme o düşerken böyle olur işte gerzek verus

Sayfa 105/149 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •