Sayfa 106/964 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 841 - 848 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Ne demişiz... sonuç: DANIŞTAY KARARI...

son gülen iyi güler derler yazık oldu yıllarca milleti ÇAĞRI diye gazladın...

23-10-2016, 10:55 #4423 drtusss drtusss is offline

Duhul
    Jun 2013
    Gönderi
    966
    Esas
    İsteyenin bir yüzü + % 50 FAİZİ,,, istemeyenin 2 yüzü + %30 FAİZ... kara olurmuş

İstemeyen İFACILAR UTANSIN...

MAHKEME KARAR verecek.... SPK değil....

MAHKEME KARARI göremedik....

2. biz taaa en başta bu FAİZ UÇUK derken anladıkta...

sen şimdi ANLAYABİLDİN mi

ÖZÜR dile benve

http://www.hisse.net/forum/showthrea...60230&page=554

23-10-2016, 10:59 #4425 frecell1998 frecell1998 is offline

Duhul
    Apr 2014
    Gönderi
    2,513
    Esas

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    İsteyenin bir yüzü + % 50 FAİZİ,,, istemeyenin 2 yüzü + %30 FAİZ... kara olurmuş

İstemeyen İFACILAR UTANSIN...

MAHKEME KARAR verecek.... SPK değil....

MAHKEME KARARI göremedik....
    Bak canım onu bile anlamamışsın

bak bizim tebliğde faiz böyle hesaplanıyor

kırkbeş iş gününü aşan her gün için Türkiye Bankalar Birliğince açıklanan haftalık TRLIBOR oranının %30 fazlası ile hesaplanacak faiz, çağrı fiyatına eklenir. Faiz hesaplanmasında kırkbeş iş gününü aşan her gün için ilgili tarihteki haftalık TRLIBOR oranı esas alınır.

Bak senin söylediğinde ise

iki ayı aşan her gün için yıllık TRLIBOR oranının %50 fazlası ile hesaplanacak faiz tutarı pay alım teklifi fiyatına eklenir. Faiz hesaplaması basit faiz esasına göre yapılır.

Farkı anlayabildin mi?? Anlatayım mı??

3.  Alıntı Originally Posted by FOX HUNTER Yazıyı Oku
    Mantıklı geldi kervansaraydan çıkınca elimdeki cash parayla diyelim memsa 0.9 kuruşa satışa yığmışsa tek kalemde alırım 0.10 kuruşa okuturum ister 1 hafta ister 1 ay sürsün 0.11 kuruşa değil 0.10 kuruşa temiz sakal derler buna. Sonra misal 3 ay sonra hisse oldu 0.12 kuruş yığdı diyelim 2 milyon satışa alırım tek kalemde sonra satarım 0.13 kuruşa bak 0.14 kuruş değil benim gözüm toktur. Bana derler hisse avcısı sonra hisse gerimi tepti koyarım hisse alışa 5 milyon çekerim aktife satarım sonra 1 üst kademeye şu zamana kadar al satlarla ketvansaray maliyetim 0.12 kuruşun altında. Bana derler hisse avcısı daha memsaya bulaşmadım ama bulaşmak kervansaraydan 1.5 üstünden çıkınca mantıklı.Sizi memsada yazıyorsanız takip edeyim bumdan böyle drtuss. Ama frecell1998 arkadaşı bu zamana kadar dinlemekle ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım. Bana derler avcı. Puslu havaları severim. Hisseye pusuda çökerim.
    Vay anam avcu abeme bak beee abem 13 guruşmu maliyetin kara bak be
    Abem bende kervandan cıkınca memsada alsat yaparak aynen dedüğün gibi maliyeti 3 guruş bile yaparum kervandan sonra bendede para çok olacak
    Abem bende köyde avculuk yaparum emme çifteyle keklik tavşan avlıyoz biz artıkın memsa avlaruz bizde napalım abem.
    Köydeki arkideşlerede bu memsa av işini anlaturum onlarda üç beş neyse sarıkızı yatırırlar memsaya sonra bir iki gademe üstten versinleee gitsünleer emme memsa biraz düşsünde dalaruk bizde yavaşdan bu hisseye sen gibi bi seferde galdurabiliriz iyi düşünce haggeten sayın avcu abem benim keşke senin gibi frecel abem gibi abelerimiz bizi hep aydınlatsa bak volbor abeme sordum satammı o zaman 18 guruştan dedümdü.
    Bana mesaj yazmış senle uğrâşmam diye hakarüt edmiş agıl toktoruna git deyü emme ayıp etmüş sonra frecel abeme güvendim yazdıklarına en azın dan adam gibi adam. Ona laf atanlarıda anlamıyom biraz cahilim belki emme cahil mahil para bende oldukca memsada ortalayı 3 guruş yaparum abem benüm.

4. geçmişi okumak çok güzel... tavsiye ederim...

keşke DOLAP OSMAN olsaydında ayakta alkışlasaydım

http://www.hisse.net/forum/showthrea...60230&page=558

23-10-2016, 11:53 #4462 drtusss drtusss is offline

Duhul
    Jun 2013
    Gönderi
    966
    Esas
    ZT elde ettiği hisseleri BİST te sana satsın...

Sende ona ÇAĞRI var diye FAİZİYLE geri satabilirsen BÜYÜK BAŞARI DOLAP OSMAN ı geçmiş sayılırsın... ŞAPKa çıkartılacak bi iş olur...

5. frecell senin için bu ALEMİN ZEKİ çocuğu diyolar mış...

23-10-2016, 11:55 #4465 drtusss drtusss is offline

Duhul
    Jun 2013
    Gönderi
    966
    Esas

KERVAN o günde kaç MİLYON hisse vardı ? Bununkaçı KY daydı ???

Onun üstünde ÇAĞRI olmaz cancağızım: Şöyle diyeyim MAHKEMEDE bir olay varsa onun bir günü vardır... onun sonrası yoktur..

MİLLETE burada MENDİL dağıtma....

TÜM BORSA ALEMİ neden KERVAN almıyor??? Bi DÜŞÜN arada... 1 MİLYONCU dılında o da SEBEPSİZ ZENGİNLEŞECEM diye kışını yırtıyor???

6. Yıllar önce sizin sadece AYRILMA HAKKINIZ olur dedik... bunu da kullanan kişi ali demirtaş dı dedik... zaten o GK günü ne sen KERVANI bilirdin ne KERVAN seni frecelll

DANIŞTAY ne dedi ÇAĞRI yok dedi....

bi ÖZÜR dile bari MİLLETTEN....

http://www.hisse.net/forum/showthrea...60230&page=568

23-10-2016, 13:20 #4540 frecell1998 frecell1998 is offline

Duhul
    Apr 2014
    Gönderi
    2,513
    Esas
    Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Seni MORT etmeyi seviyorum nedense...

Sen hiç AYRILMA HAKKI olan bir şirketin GK ÇAĞRI belgesini okudun mu???
    Yaaa hala ayrılma hakkı diyor yaaaa

Allah'ım yarrabbim yaaa bak bugün önemli nitelikteki işlemleri yapıştırdım. Onları patron yaparsa ayrılma hakkı doğar tamam mı cancağazım ayrılma hakkı başka, pay alımı başka... Bak SPK da böyle diyor mahkemelerde...

Haaa sen bunu memsaya uyarlamak istiyorsan uyarlanmaz cancağazım... Bekle oraya da geleceğim bir lotla....

7. ANLATAMASDIK ki... zamanındada

23-10-2016, 13:27 #4543 drtusss drtusss is offline

Duhul
    Jun 2013
    Gönderi
    966
    Esas
    OLAYIN GERÇEKLEŞTİĞİ gün ???

30.06.2013 arada kaç AY var...

Hep mi bu KY kazık yiyecek...

AYDINLANDIN mı???

Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Arkadaş sen nasıl bir insansın. Sen demedin mi SPK ne zamandan başlatmış faizi bir türlü öğrenemedik diye. Daha öncede sana öğretmiştik ama yine öğretelim diye bize yapıştırdık. Unuttuysan hatırlattık. Şimdi kıvırma yine.

ALSANA SPK'NIN FAİZ BAŞLATMA TARİHİ : 11.03.2014

Aynısını daha öncede yazmıştık, ama hatırlamak işine gelmemiştir. Konuyu çarpıtacaksın ya, elinde argümanlar tükendikçe, köşeye sıkıştıkça nereden saldıracağını şaşırıyorsun arkadaşım sende.

Ek 3906

8. Drtuss tüm olumsuz senaryolarına rağmen kağıt % 150 artıda..
    bu gece iyi mesai yaptın ancak buna da bi açıklama getir istersen;)

Sayfa 106/964 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •