Sayfa 106/543 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 4445 madde; 841 - 848 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bu hızla devam ederse haftaya tek haneler bizimdir..kimse tutamaz.. b.k bu yıl 20 beklerken her yıl bir öncekini arar olduk...Mr Recebi Alman cini çarptı..lambadan çin çıkmadı maalesef..5 yıllık bir fiyasko ve ne olacağı henüz belli değil..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bu hızla devam ederse haftaya tek haneler bizimdir..kimse tutamaz.. b.k bu yıl 20 beklerken her yıl bir öncekini arar olduk...Mr Recebi Alman cini çarptı..lambadan çin çıkmadı maalesef..5 yıllık bir fiyasko ve ne olacağı henüz belli değil..
    1,66 milyon dolar sipariş almışlar. tavan olur az sonra.. ky canını ucuz kredi buldum, yatırım yapıyorum, ilk granül gübreyi üretiyorum, üretimin 3te2sini ihracatı garanti sözleşmesi var palavralarıyla yakan gençerleri almanlar üttü.. bilançoda olmaması gereken kar etmeyen şirketin vergi alacağını çıkarın defter değeri (477-210)/45=5,93...

3.  Alıntı Originally Posted by forsa Yazıyı Oku
    1,66 milyon dolar sipariş almışlar. tavan olur az sonra.. ky canını ucuz kredi buldum, yatırım yapıyorum, ilk granül gübreyi üretiyorum, üretimin 3te2sini ihracatı garanti sözleşmesi var palavralarıyla yakan gençerleri almanlar üttü.. bilançoda olmaması gereken kar etmeyen şirketin vergi alacağını çıkarın defter değeri (477-210)/45=5,93...
    Bu bile fazla bunlara..hiç fabrika işine bulasmasaydi çok daha iyi idi..boşuna yatan fabrika büyüyen borç..hadi Mr Gencer maharetini. Epeydir TV göremez olduk..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6.  Alıntı Originally Posted by forsa Yazıyı Oku
    İhale alsa ne yazar..at kuyruğunda sinek..borca bak. Satış fiş..yemiyor Mr Gencer..5 yıl hikayelerle işi götürdüler bakalım bundan sonra kim hangi hikayenize inanacak..

8. Ana destek (11,55) nasil bu kadar hizli kirilir, akil alacak gibi degil.

Sayfa 106/543 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •