Sayfa 106/175 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1393 madde; 841 - 848 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Şirketimiz, DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından 25/07/2023 tarihinde gerçekleştirilen ‘'1006617 İHALE KAYIT NOLU PALET ÜSTÜ HÜCRE ALIMI İŞİ'' konulu ihaleye girmiş ve en avantajlı fiyat vererek ihalede 1. olmuştur. İhale toplam bedeli KDV hariç KDV hariç 3.950.000, -USD'dir. (Üçmilyondokuzyüzellibin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ihale toplam bedeli KDV hariç 106.334.000, -TL'dir.)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.
    Y.T.D.

2. Şirketimizin %60 bağlı ortaklığı Peak PV Solar Teknolojileri A.Ş., grup firmamız GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİC. A.Ş.'nin yapımını üstlendiği ‘'ŞİŞECAM (Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.) ÖZTÜKETİM ÇATI VE ARAZİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ PROJELERİ'' işinin güneş paneli (545 Watt Mono Bifacial Güneş Paneli) kısmının üretimi gerçekleştirecektir.

Ayrıca, şirketimiz bu projelerin Orta Gerilim Hücre, Alçak Gerilim Pano ve Konstrüksiyon kısımlarının üretimini gerçekleştirecektir.

Üretimi gerçekleştirilecek kısımların bedeli toplam 4.953.761, -USD'dir. (Dörtmilyondokuzyüzelliüçbinyediyüzatmışbir, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile bedel 133.404.783, -TL)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,
    Y.T.D

3. Ben azaltsamda devam ediyorum, beklentim çok daha büyük hayırlısı diyelim

4. güzel haberler düşmüş bakalım yarın tepki veririmi yoksa düzeltmeye devammı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. bugunde öyle emme basma tulumba gibi aşagı yukarı oynadı durdu sıkı tutunmayanı atmıştır üsütünden...

6. Şirketimiz, Portekiz Bayimiz aracılığı ile Portekiz'de yerleşik bir firmadan ve Güneybatı Afrika ülkesi Angola Cumhuriyeti'nde yerleşik bir firmadan ‘Muhtelif sayıda ve özellikte Orta Gerilim Ekipmanları ve Dağıtım Trafosu' tedariki konusunda siparişler almıştır. Siparişlerin bedeli 785.000 USD ve 425.000, -Euro'dur. (Yediyüzseksenbeşbin Amerikan Doları ve Dörtyüzyirmibeşbin Euro) (Güncel baz USD/TL ve Euro/TL kuru ile siparişlerin toplam bedeli 33.914.250, -TL'dir.)

Saygılarımızla,

7. Borsa böyle bir yer önunde ki çalılara bakmaktan uzaktaki ormanı göremez....

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Şirketimiz, Portekiz Bayimiz aracılığı ile Portekiz'de yerleşik bir firmadan ve Güneybatı Afrika ülkesi Angola Cumhuriyeti'nde yerleşik bir firmadan ‘Muhtelif sayıda ve özellikte Orta Gerilim Ekipmanları ve Dağıtım Trafosu' tedariki konusunda siparişler almıştır. Siparişlerin bedeli 785.000 USD ve 425.000, -Euro'dur. (Yediyüzseksenbeşbin Amerikan Doları ve Dörtyüzyirmibeşbin Euro) (Güncel baz USD/TL ve Euro/TL kuru ile siparişlerin toplam bedeli 33.914.250, -TL'dir.)

Saygılarımızla,
    Bu haberler oldukça iyi, müşteri portföyümüzü büyütüyoruz ancak mal sattığımız için fiyat da öyle aman aman olmuyor.
    Şöyle 100 milyon euroya vs Almanya’da ges kurma işi alabilsek işte o zaman şahane olur

Sayfa 106/175 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •