Sayfa 108/395 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 3156 madde; 857 - 864 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

Bu şirket ummadığımız anda zıplıyor. İyi olacak inşallah. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Eyvallah. uzun zaman burada yazacağız onun için şakalarıma hazırlık yapıyordum. :-))))

Ben viop ve brent petrole bakip ona göre yazmıştım.
    borsa suan için çok oynak .bugün artıysa yarının yada 2 saat sonrasının ne olacağı belli değil.
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    ÖZER Kardeş asla sandığın gibi değil,yarın 8 tl.temettu tarihi açıklaması cok5olumlu tavan da olabilir ciddi fikrimdir ama asla tabiki de yatırım tavsiyesi değildir.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. https://twitter.com/eozpeynirci/stat...YeXKTPUPQDCusg

Tarihin en iyi Mart ayı. Nokta !!

4. Uzun vade yatırımcıların , satmama düşüncesiyle hareket eden yatırımcıların, temettü verimliliğinin artmasını istemesini anlarım. Benim için yüksek e nflasyon döneminde pek anlamı yok.

5. Toplam satış adedi 16610. Bunun içinde ağır ticari yok. Yüzde 16 pazar payı. Kötü değil ancak çok çok iyi de değil. Ww binek araç satışı biraz düşük kalmış. Bunun yanında cupra audi coşmuş. Bakalım ilk çeyrek ne gelecek. Yıl sonuna doğru temettü avansı alacak mıyız? Bedelsiz gelecek mi? Veya satışlar, pazar payı artacak mı? Borsada yön değişecek mi? Sürpriz haberler olumlu veya olumsuz gelir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Toplam satış adedi 16610. Bunun içinde ağır ticari yok. Yüzde 16 pazar payı. Kötü değil ancak çok çok iyi de değil. Ww binek araç satışı biraz düşük kalmış. Bunun yanında cupra audi coşmuş. Bakalım ilk çeyrek ne gelecek. Yıl sonuna doğru temettü avansı alacak mıyız? Bedelsiz gelecek mi? Veya satışlar, pazar payı artacak mı? Borsada yön değişecek mi? Sürpriz haberler olumlu veya olumsuz gelir mi?
    Özellikle Passat ‘ a alternatif yaratmak zorunda iç pazarda. Malum bir süre sonra Passat sedan üretilmeyecek. Avrupada variant modeli varmış( station) , bizde ne kadar tutar station Passat bilemiyorum.

Onun dışında bu adetler ve %20 brüt marj ( 5-6 yıllık ortalama %12 civarıydı) bizi iyi yerlere taşımalı.

7. Bu ay seat da fena değil. Passatın veliahtı gelecek olan elektrikli modellerde. Tabi hemen gelmez birkaç seneyi bulur. Ancak şirket süperb ile o açığı kapatıyor. Zaten passatın olmaması skoda süperb satış adetlerine yansıyor. Bence süperb passattan daha çekici bir model. Keşke şirketin yüceotodaki payı %100 olsaydı.

Sayfa 108/395 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •