Sayfa 109/831 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 6647 madde; 865 - 872 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. THY değilde yenilenebilir enerji ve tabi batarya olmalı bence geleceği de düşünecek olursak.Ama 250 milyon dolar falan kasaya girecek bu satışdan koçlar için leblebi çekirdek parası yani öyle diyim.Tarım sektörüde olabilir.Malum bill gates bile tarım arazisi topluyor.

Türk Telekom değil dee
    Turkcell yakışır gibime geliyor
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Koza grubu koçların çok ilgisini cekmez bence…
    Acaba diyorum varlık fonunun içindeki bişeyleri mi alcaklar kalbimden thy geçiyor;)bilemiyorum çok da merak esiyorum açıkcası;)
    Ytd elbette syg
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Gıda işini bırakan koç tarıma glrer mi
     Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    THY değilde yenilenebilir enerji ve tabi batarya olmalı bence geleceği de düşünecek olursak.Ama 250 milyon dolar falan kasaya girecek bu satışdan koçlar için leblebi çekirdek parası yani öyle diyim.Tarım sektörüde olabilir.Malum bill gates bile tarım arazisi topluyor.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Havacılık işi cok karlı bir alan değil ama tüpraş var ya ellerinde koçlar işi bilir kafasındayım.Havacılık ı ekstra işlerle karlı hale getirebiliyorlar dönemsel olarak globalde.
    Büyük maya lazım bir sey satılacaksa bu koçların olmalı işi batırmazlar büyütürler diye düşünüyorum.
    Cıkar yakında kokusu…
    Sn alanzo nun dediği gibi belki de batarya için devasa yatırım yapcaklar…
    Batarya koçlara cok sey kazandırcak bence o bile mühim bir sey….
    Ama ben olsam thy nı alırdım;)
    Ytd syg
    CB ile pil fabrikası kesin görüşülmüştür. Çünkü TOGG da devam edecekse onlarında pil e ihtiyacı var. CB Koç tan istekte bulunmuş olabilir. Aracı kurumdan bugün benim dediğimi tehid eden yorumlar aldım. Pil yatırımı için satıyor deniyor. Kolay değil 6 milyar usd yatırım. Tüpraş içinde zamanında migros , izocam, tekersan, döktaş vs bir sürü şirketi satmak zorunda kalmışlardı
    Bunun yanında ayrıca Koc un ford motor la bizim henüz bilmediğimiz pazarlıkları var diye düşünüyorum. Ford motor un en karlı en dinamik fabrikası Froto. Ford markası için Tüm avrupayı besleyecek şekilde yatırımlar, bence olası

5.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    CB ile pil fabrikası kesin görüşülmüştür. Çünkü TOGG da devam edecekse onlarında pil e ihtiyacı var. CB Koç tan istekte bulunmuş olabilir. Aracı kurumdan bugün benim dediğimi tehid eden yorumlar aldım. Pil yatırımı için satıyor deniyor. Kolay değil 6 milyar usd yatırım. Tüpraş içinde zamanında migros , izocam, tekersan, döktaş vs bir sürü şirketi satmak zorunda kalmışlardı
    Bunun yanında ayrıca Koc un ford motor la bizim henüz bilmediğimiz pazarlıkları var diye düşünüyorum. Ford motor un en karlı en dinamik fabrikası Froto. Ford markası için Tüm avrupayı besleyecek şekilde yatırımlar, bence olası
    Anladım sn alanzo….

6. Ben 2014 de Tüpraş Kocaeli projesinde çalismistim ve o zaman çok büyük ongoruyle yapılan bir işti.Sunumlara hayran kalmıştım öyle büyük yoneticilerdi bu isleri planlayanlar.
    Şimdi de aynı ön goruyle yapılan bir batarya fabrikası hem koçlar için hemde ülkemiz için çok büyük iş olur hemde çok büyük yararı olur.

7. Zamanında Vehbi KOÇ ve Sakıp SABANCI arasında kalsam Sakıp ağa yi seçerdim. Oda Çukurova bölgesindeki yatırımdan dolayı. Bilmiyorumda şimdiki koç grubu daha iyi, sabancilar bu işi yurutemedi

8. TOPAÇ'ın karı oldukça iyi geldi (4.9 millar) darısı Fortçuların başına

Sayfa 109/831 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •