Sayfa 109/136 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 865 - 872 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sayın keko mutlu gunundesın masallah atatp kcaer tavan sıra bunda olsun 3 lu bıtır barı haftayı
    valla bende çok istiyorum üçte üç yapmayı...olursa çok şık olacak...temenni ediyorum ki buda tavan olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. https://www.odatv4.com/ekonomi/bakan...ladi-120002501

Bakan Şimşek OVP'de önceliklerini açıkladı
    Maliye Bakanı Mehmet Şimşek orta vadeli programlarında öncelikli başlıklarını açıkladı.
    22 Eylül 2023 13:48
    Son Güncelleme: 22 Eylül 2023 13:48

Bakan Şimşek OVP'de önceliklerini açıkladı
    Bakanı Şimşek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeşil Dönüşüm ve enerjide dışa bağımlılığın azaltılması orta vadeli programımızın öncelikli başlıkları arasındadır†ifadelerini kullandı.

ADVERTISEMENT

DÜNYA BANKASI İLE 895,7 MİLYON AVROLUK KREDİ ANLAŞMASI

Dünya Bankası ile 895,7 milyon avroluk kredi anlaşması imzaladıklarını belirten Mehmet Şimşek, "Cari açığın ve dışa bağımlılığın azaltılması için yenilenebilir enerji yatırımları ve üretimde verimlilik önemli" dedi.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. emin şimşekten yeni bir twit geldi dostlar...taze taze..aylardır söylediklerimizi teyit etmiş...enerjide dışa bağımlılığı bitirme amacındalar...orta vadeli programın amacı bu..yeşil dönüşüm...geçen yıl fosil yakıtlara 97 milyar dolar ödemiş bir türkiye vardı...işte bunun yerine hızla yenilenebilir enerji ikame edilmeli...ilk etapta da 895,7 milyon avruluk kredi anlaşması yapılmış dünya bankası ile..artık bu kredi sıfır faizli mi yoksa tamamen hibe mi bilmiyorum...

4. aylardır ne söylüyorduk ?? devir enerji özelikle de yenilenebilir enerji devri...devir yazılım ve teknoloji devri diyorduk..o yüzden de içinde enerji ve yazılım sektörü olan hisseler değerli diyorduk...bunlardan kocaer..brlsm ve atatp çok kıymetli hisselerdir diyorduk...bunlardan kocaer ve atatp bu gün tavan oldular...sıra brlsm de...

5. brlsm ges e ağırlığını yeni yeni artırıyor...ileride çok daha güzel ihaleler alacak...neden ?? çünkü saha tecrübesi yüksektir...ikincisi rönesans holding ile yakış işbirliği içindedir..rönesans holdingin girdiği yerlerden brlsm için de ekmek çıkar..

brlsm zaten türkiyede kalitesi ile kendini kanıtlamış saygın bir şirket....işinde türkiyenin bir numarası..bu yüzden de pazardan pay alması çok da zor olmayacaktır...ileride daha seri kaplar bekliyorum ve temenni ediyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm ges e ağırlığını yeni yeni artırıyor...ileride çok daha güzel ihaleler alacak...neden ?? çünkü saha tecrübesi yüksektir...ikincisi rönesans holding ile yakış işbirliği içindedir..rönesans holdingin girdiği yerlerden brlsm için de ekmek çıkar..

brlsm zaten türkiyede kalitesi ile kendini kanıtlamış saygın bir şirket....işinde türkiyenin bir numarası..bu yüzden de pazardan pay alması çok da zor olmayacaktır...ileride daha seri kaplar bekliyorum ve temenni ediyorum...
    bugun bızım hayal yalan olacak gıbı 3 te 3 mevzusu

7. ne zaman bofa mal yuklense hemen kafasına cakıyorlar ıstemıyorlar bu tahtada sankı

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    bugun bızım hayal yalan olacak gıbı 3 te 3 mevzusu
    çok naz yapıyor çok...ama biraz da haklı görüyorum onu...iki ayda 14 lerden 44 leri gördü...güzel hisse biraz nazlı olur...ben bu nazını sineye çekiyorum..her şeye rağmen onu seviyorum...

Sayfa 109/136 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •