Sayfa 1093/1195 İlkİlk ... 935939931043108310911092109310941095110311431193 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 8,737 - 8,744 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Yenilebilir enerci diye diye Milleti çektiler Panel direklerine,Üstüne de Patlattılar Bedelsiz haberini..
    Şimdi de çektiler fişi,,Her gün sikorta atıyor.. Kağıtlar yerlerde..
    Aralarında gerçekten iyi olanlar var. Mesela Gesan. Biraz önce aşağıdaki haberi yolladı.

Şirketimiz, Avrupa'da enerji ihtiyacının yüksek olması ve bu anlamda gerçekleştirilecek yatırımları göz önünde bulundurarak, Avrupa'da sanayii faaliyetleri yürütecek bir şirket kurmaya karar vermiştir. Şirket merkezinin Berlin/Almanya olması düşünülmektedir.

Özellikle enerji fiyatlarının Türkiye'ye kıyasla ciddi miktarda yüksek oluşu, yenilenebilir enerji tesisi ve ürünlerine tanınan teşvikler, finansman kolaylıkları ve yerel ürün tercihi gibi konular Şirket'in 2023 senesi içerisinde Şirketimiz iştiraki Europower Enerji A.Ş. altında Almanya merkezli olarak "Europower World" isimli bir şirket kurulmasına karar vermiştir.

Kurulacak olan bu şirket öncelikli olarak aşağıdaki hedefler doğrultusunda faaliyet gösterecektir:

• Türkiye'de kurulan panel fabrikası yatırımına ek olarak Almanya'da 1.000 MWp (PEAK PV SOLAR markası altında) üretim kapasiteli, tam otomatik, yeni teknoloji hücre teknolojisine uygun güneş paneli fabrikası kurulumu yapılması ve bu yatırım için Avrupa kaynaklı finansman ve teşvik görüşmelerinin sağlanması

• SUNJUNIOR markalı çözümlerimizin Almanya başta olmak üzere Batı Avrupa'daki bayilik networkunun oluşturulması

• Serbest piyasaya ve devlet alım garantili işlerde Almanya'da güneş santralleri kurulması, ESCO projeleri geliştirilmesi ve enerji depolama çözümlerine entegrasyonunun yapılması

• Şirketin hali hazırdaki üretim gamı ve müteahhitlik hizmetlerine ilişkin Almanya ve Avrupa'daki operasyonlarının sürdürülmesi

Gelişmeler ile ilgili olarak kamuoyu ve yatırımcılarımız bilgilendirilecektir.

Saygılarımızla,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Gesan'ın Patronu da Ssa'nın Patronu gibi ''Şirketimizin hissesi bu fiyatları etmiyor,Çok Pahalı '' ,Demez inşallah..!!

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Geçen hafta aldım bir tane taksit 3499 TL.

onlar konuşur akp yapar

yakında yumurta bu fiyatlarda olabilir.

Peynir fiyatı Eti geçecek deseler kim inanırdı?

Kaşarlı pide ucuz diye çok yemiştim.
    Bende de var Matrix filmindeki gibi uzun .20 yıl geçti. Hala kullanıyorum. İyi bakmam gerek bu fiyatları görünce.

Zincir marketler tartışması büyüyor: AKP’yi kızdıracak “üç harfli” benzetmesi

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, fiyat artışları ile gündeme gelen zincir süpermarketlerle ilgili "Suçluyu başka yerde aramayın, enflasyona sebep olan 3 harflilerin başı AKP’dir" dedi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
    Yenilebilir enerci diye diye Milleti çektiler Panel direklerine,Üstüne de Patlattılar Bedelsiz haberini..
    Şimdi de çektiler fişi,,Her gün sikorta atıyor.. Kağıtlar yerlerde..
    Beceremiyosun bu işi,dipten ucuz hisseleri toplayacaksın,bedellilerde öyle,en son BASCM ve KLNMA,ikiside uçtu bedelli açıkladıktan sonra %40-30 şu an,yalız BASCM'de bir tuhaflık var,kasım 30 sondu hala bedelliler ana hisseylen birleştirilmemiş,sorup soruşturduk 2 aralık 5 arasında birleşecekmiş,30 senelik borsacıyım böyle şey görmedim,normalde borsa kapanışında veya 2-3 saat içinde olması lazımdı 3 gün geçti,SPK malum,orada salla başını al maaşını.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Beceremiyosun bu işi,dipten ucuz hisseleri toplayacaksın,bedellilerde öyle,en son BASCM ve KLNMA,ikiside uçtu bedelli açıkladıktan sonra %40-30 şu an,yalız BASCM'de bir tuhaflık var,kasım 30 sondu hala bedelliler ana hisseylen birleştirilmemiş,sorup soruşturduk 2 aralık 5 arasında birleşecekmiş,30 senelik borsacıyım böyle şey görmedim,normalde borsa kapanışında veya 2-3 saat içinde olması lazımdı 3 gün geçti,SPK malum,orada salla başını al maaşını.
    Hani derler ya,'' İnsanın basireti bağlanıyor ''diye..Hah işte o durum bende var..
    Bedelsiz bölünme öncesi Penta aldım Ortalama 380.TL den..Sapık Kurul dan onay çıkınca Kağıt uçtu gitti 708.TL ye ,Cuma günü Tavan kapatan ve bölünme tarihi belli olmayan kağıdı Pazartesi sabahı CAAARTTT DİYE BÖLDÜ ,İSTANBUL BOSTANCI BAŞKANLIĞI..Kağıd anında yapıştı yere,ardından tabanlarla yallah indi 64 lere..Ben de ,ha buradan döner,ha şuradan döner diye diye satamadım kağıtları..
    Aynı ,Benzeri olay,Mazhar da başıma geldi..92 TL den girdiğim kağıt,Bedelsiz bölünme öncesi 177 tl ye gitti satmadım.Kafamdaki rakam 200 tl idi.
    İstanbul Bostancı Başkanlığı Mazharda da katakulli yaptı..Aynı gün içinde 2 farklı açıklama ile Kağıdı Tavandan Tabana indirdiler..,Şirketin ilan ettiği günden bir gün önce de böldüler kağıdı..
    Zaten bir gün önce 154 tl Tabanda kapatmıştı..Bölündüğü Sabah da 15.20 TL den yallah bir kez daha tabana yapıştı..
    Sinirlendim,Nefret ettim,% 100 Kaar da iken satmadığım kağıtları % 50 ile verdim..
    Senin Kağıtlarda yaşadığın tuhaflıklar,gaayet normal..
    Çünki;Burası TÜRKİYE ve İstanbul Bostanı..!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
    Hani derler ya,'' İnsanın basireti bağlanıyor ''diye..Hah işte o durum bende var..
    Bedelsiz bölünme öncesi Penta aldım Ortalama 380.TL den..Sapık Kurul dan onay çıkınca Kağıt uçtu gitti 708.TL ye ,Cuma günü Tavan kapatan ve bölünme tarihi belli olmayan kağıdı Pazartesi sabahı CAAARTTT DİYE BÖLDÜ ,İSTANBUL BOSTANCI BAŞKANLIĞI..Kağıd anında yapıştı yere,ardından tabanlarla yallah indi 64 lere..Ben de ,ha buradan döner,ha şuradan döner diye diye satamadım kağıtları..
    Aynı ,Benzeri olay,Mazhar da başıma geldi..92 TL den girdiğim kağıt,Bedelsiz bölünme öncesi 177 tl ye gitti satmadım.Kafamdaki rakam 200 tl idi.
    İstanbul Bostancı Başkanlığı Mazharda da katakulli yaptı..Aynı gün içinde 2 farklı açıklama ile Kağıdı Tavandan Tabana indirdiler..,Şirketin ilan ettiği günden bir gün önce de böldüler kağıdı..
    Zaten bir gün önce 154 tl Tabanda kapatmıştı..Bölündüğü Sabah da 15.20 TL den yallah bir kez daha tabana yapıştı..
    Sinirlendim,Nefret ettim,% 100 Kaar da iken satmadığım kağıtları % 50 ile verdim..
    Senin Kağıtlarda yaşadığın tuhaflıklar,gaayet normal..
    Çünki;Burası TÜRKİYE ve İstanbul Bostanı..!!!
    %50 iyi sayılır,ben hep 25-30 ile veriyorum,ama beklemesini biliyorum,düştüğü zaman yumuluyorum tekrar,yumulmadıklarımda 5-10 kat daha gidiyor,mesela en son Kuyaş,imanımı gevretmişti 3 zor oluyordu,bugün 20

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bende de var Matrix filmindeki gibi uzun .20 yıl geçti. Hala kullanıyorum. İyi bakmam gerek bu fiyatları görünce.
    5 adette bende var,ucuzken almıştım,boya,boya giy,bendekiler mont tipi

Sayfa 1093/1195 İlkİlk ... 935939931043108310911092109310941095110311431193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •