Sayfa 11/18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 142 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BVSAN - Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Şirketimiz Alman menşeyli KW Kranwerke GmbH firmasıdan üç adet Portal Vinç imalatı konusunda sipariş almış olup, sözkonusu vinçler Berlin/Almanya'da kurulacaktır. Vinçlerden iki adedi Aralik 2023 bir adedi ise Ocak 2024'de teslim edilecektir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. endeks çıksada düşüyor düşsede düşüyor çok sağlam hisse aman nazar deymesin derler ytd...

3. Avrupa'nın gelişmekte olan ve yeni iş potansiyellerine sahip, alt ve üst yapı işlerinin artış gösterdiği, ağır sanayi işletmelerinin yeniden yapılanmaya gitmesi dolayısıyla Proses Vinç ihtiyacının önümüzdeki dönemlerde artış göstermesini beklediğimiz bölgelerden biri olan Makedonya'da; Şirketimiz, demir-çelik üretimi konusunda faaliyet gösteren Makedonya menşeili Makstil AD Skopje ile magnet ve kepçe ile çalışabilen, 30 ton kapasiteli hurda yükleme vinci satışı konusunda 22.02.2023 tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme bedeli nakliye, montaj ve devreye alma işleri dahil 655.000,00 Eurodur.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. tarafından "60(2X30) MT UZAK SLAB SAHASI PORTAL VİNÇ YAPIMI VE MONTAJI" işi konusunda açılan ihale 1.950.000,00 USD bedelle firmamız uhdesinde kalmıştır.

PLC, SCADA, otomatik pozisyonlama gibi günümüz teknolojilerinin tamamı kullanılarak, dizayn ve üretim safhaları ileri mühendislik çözümleri ile tamamı BVS tarafından yapılacak olan 60 TON kapasiteli portal vinç ERDEMİR'e teslim edilecektir.

Avrupa'nın gelişmekte olan ve yeni iş potansiyellerine sahip, alt ve üst yapı işlerinin artış gösterdiği, ağır sanayi işletmelerinin yeniden yapılanmaya gitmesi dolayısıyla Proses Vinç ihtiyacının önümüzdeki dönemlerde artış göstermesini beklediğimiz bölgelerden biri olan Makedonya'da; Şirketimiz, demir-çelik üretimi konusunda faaliyet gösteren Makedonya menşeili Makstil AD Skopje ile magnet ve kepçe ile çalışabilen, 30 ton kapasiteli hurda yükleme vinci satışı konusunda 22.02.2023 tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme bedeli nakliye, montaj ve devreye alma işleri dahil 655.000,00 Eurodur.

bu haberlere halen tavan bozuyor bunların niyeti ne dertleri ne belli değil asla y.t.d...

5. ayrıca bu haber var ama kap olarak gelmedi kesin değil heralde zaten bu olursa ne biliyim o zaman böyle tavandan tabanlara saçmalığını yapmazlar heralde ytd...
    https://twitter.com/Regulator001/sta...923648/photo/1

bu haber söylentide olabilir net bir bilgi yok zamanla netleşir o da ayrı ama yukarıdaki iki kap zaten olumlu ama hisse bir türlü gereken tepkiyi koyamadı Y:T:D...

BVSAN günlük,

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    BVSAN günlük,
    gözüken ky satmazsa BVSAN fiyatı fezaya gider. kurumlarda mal kalmamış.
    ya da ben yanılıyorum.

Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    gözüken ky satmazsa BVSAN fiyatı fezaya gider. kurumlarda mal kalmamış.
    ya da ben yanılıyorum.
    Bu BVSAN günlük takasa bakarak nasıl kurumlarda mal kalmamış çıkarımında bulunduğunuzu anlamadım, yarın genel takası paylaşayım da görelim kimde ne var!

Sayfa 11/18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •